Crus
Viens no klana dibinātājiem, nosaukuma “Ordo” autors un, lielā mērā, galvenais klana dzinējspēks gandrīz 10 gadu garumā, sākotnēji kā RaZzer serveru administrators, vēlāk darbojoties Ordo ietvaros, uzturot lapu, organizējot turnīrus un darot praktiski visas pārējās ar klanu saistītās lietas. Ar laiku pienākumu slogs samazinājās, jo dažas funkcijas uzņēmās citi klana biedri, bet kārtības uzturēšana un organizatoriski jautājumi arvien palika viņa pārraudzībā. Diemžēl, ja kādā vietā ir jāpatērē pārāk daudz enerģijas un nervu, pret šo vietu iestājas riebums vai vismaz apnikums, tā notika arī ar Crusu un pēc deviņiem ar pusi gadiem viņš klanu atstāja.
NiknaisBro
Viens no klana jauniešu nodaļas pārstāvjiem, kurš principā nekādas pēdas klana vēsturē nav atstājis, ja neskaita, ka ir vienīgais klana biedrs, kurš pēc plašas izrunāšanās kādā klana pasākumā ir saņēmis pa pieri. Pēc emigrācijas uz Lielbritāniju viņa jau tā zemā aktiviāte nokrita zem nulles, kam pievienojās dziļa vēlme aplikt visu, kas saistās ar Latviju, līdz likumsakarīgi tika uzrakstīts atlūgums.
Ozzy
Viens no vecajiem klana biedriem, ievērots vēl RaZzer laikiem, klanā nonāca kopā ar PROtego. Ja RaZzer serveros demonstrēja tikai vēlmi ik pa brīdim pačītot, tad klana ietvaros laika gaitā atvērās visā krāšņumā, gan vienreiz klanu pametot, gan nakts melnumā dzērumā uzbāžoties klana vadībai, gan mainot nikus uz tādiem atraktīviem vārdiem kā laģik blaģik, gan nekādi nespējot ierasties ne uz vienu klana pasākumu, citiem vārdiem, uzvedās kā parasts (kolorīts) klana biedrs. Aiziešanas iemesls bija atbilstošs, Ozzy’s nespēja sagremot, ka pēc kārtējās neierašanās uz turnīru, kurš principā bija veltīts viņam, sliktais Crus viņu nepamatoti nosauca par autistu.
Arcijs
Blade labākais draugs, klanā sabijis veselas divas reizes, pirmajā iterācijā kā DarkAngel un otrajā reizā ar niku Arcijs. Pirmajā klana dalības versijā izcēlās ar trīs komentāriem forumā un pilnīgu neaktivitāti, pēc pāris gadiem atgriezās un demonstrēja krietni lielāku aktivitāte, tomēr dzīves stress darīja savu un pēc kāda CS: GO spēles zaudējuma stresa izraisītas neirozes viņš no klana izstājās.
Twok
Klanā sabija relatīvi neilgu laiku bija kārtējais pierādījums tam, ka jaunība Latvijā lielākoties ir ekvivalenta problēmām ar domāšanu. Cilvēks visu laiku bija nomākts ar savas identitātes paranoisku slēpšanu, kas rezultājās ar nespēju ierasties uz klana publiskajiem pasākumiem, arī turnīros šad tad izspiedās neadekvāta uzvedība un beigās arī biedru nauda kļuva par nepārspējamu problēmu, pēc kā arī draudzīgi šķīrāmiem.
Krabis
Klanā nonāca 2014. gadā un sākotnēji ļoti labi ierakstījās sastāvā, piedalījās klana pasākumos un dzīvajos mītos, bija viens no pirmajiem, kurš savāca visus zelta apbalvojumus Ordo turnīros un bija viens no retajiem, kurš praktiski palīdzēja ar klana foruma remontu (postu pārnešanu) pēc hosta maiņas. Ar laiku izveidojās kaut kādi lielāki un sīkāki konflikti ar atsevišķiem klana biedriem, bet 2016. gada beigās notika kaut kāds lūzums un, aizrāvies ar airsoftu, Krabis, pēc paša vārdiem, “izlēma kaut ko mainīt savā dzīvē” un atstāja klana sastāvu.
Marcello
Viens no senākajiem klana biedriem, kuru ar Ordo saista ilga pagātne un kopdarbi vēl kopš Razzer Meat Balls serveru pirmsākumiem. Piesaistījis klanam daudzus cilvēkus, no kuriem daļa darbojas vēl šodien, ilgu laiku sponsorējis klana TeamSpeak serveri un paveicis klana sastāvā vēl 101 lielāku un mazāku darbu. Diemžēl, nekas nav mūžīgs, prioritātes mainās un dažādu apstākļu vadīts, tai skaitā esot zem smaga sievas spiediena šajā jautājumā un cīnoties ar sabeigtiem nerviem, MarCello pēc ilgāka pārdomu laika klana sastāvu šobrīd ir atstājis.
Devil
Cilvēks ar, iespējams, visīsāko karjeru klanā. Sākotnēji izskatājās sakarīgs, bet, kārtīgi izpildījis visus iestāšanās nosacījumus, atstāja klana sastāvu, jo vēlme katras piecas minūtes mainīt niku uz kaut ko pastulbu bija pārāk nepārvarama. Ko lai saka, bērni paliek bērni un labāk tos nepieņemt klana sastāvā.
MiraGe
Viens no Jelgavas filiāles pārstāvjiem, kurš klana sastāvā sabija ilgus gadus, gan sagādājot jautrus brīžus, gan kaitinot cilvēkus ar savu vieglprātīgo attieksmi, gan bezkaunību pret pārējiem – reti kurš var atļauties neko nepasakot aiziet gulēt, kamēr viņu gaida četri cilvēki. Ar laiku dzīves prioritātes sāka mainīties uz MiraGe izlēma vismaz uz laiku doties pensijā no klana un geiminga kā tāda.
Fen
Arī piederēja Modern Warfare 3 gvardei, klana sastāvā sabijis divas reizes. No vienas puses, neko sliktu par viņu teikt nevar, mierīgs, inteliģents cilvēks, bet, diemžēl, kā bieži notiek, medaļai ir divas puses un viņa medaļas otrā puse bija dzīvošana pēc mēness fāzēm un negaidīti emociju uzliesmojumi. Viena šāda uzliesmojuma laikā tad arī tika pieņemts lēmums atstāt klanu.
PlodinS
Vēl viens Modern Warfare 3 apoloģēts, kurš tika savervēts šīs spēles zelta periodā. Sākotnēji diezgan labi ierakstījās klana sastāvā, tomēr, ņemot vērā dažas viņa īpatnības, piemēram, braukšanu ORG turnīros tādā manierē, it kā viņš būtu viens trasē, PlodinS iemantoja diezgan lielu nedraugu daudzumu, bet savukārt viņa nepārtrauktās problēmas ar programmatūru un dzelžiem kļuva par avotu dažādiem jokiem klana iekšienē. Savienojot augstāk minētos faktus ar apstākli, ka katru gadu PlodinS dodas uz ilgu laiku naudas pelnīšanas trimdā, viņš izlēma izstāties no klana.
Dexus
Ordo klanā nonāca Modern Warfare 3 zelta laikā, lai gan viņa pamatintereses bija autobraukšana un spēles, kas ar to saistītas. Ar laiku Modern Warfare 3 pagaisa, daļa cilvēku atinstalējās no klana kopā ar spēli, bet Dexus palika sastāvā, nu jau vairāk kā ORG biedrs. Tomēr, dodot arvien lielāku priekšroku reālai autobraukšanai un ņemot vērā sadzīves apstākļus, Dexus izdomāja doties pensijā no geiminga un, attiecīgi, arī no klana.
Skauts
Viens no kārtējiem dīvaiņiem, kurš bija nejauši iemaldījies Ordo sastāvā. Sākotnēji likās mazliet savādāks cilvēciņš, par kuru būtu jāparūpējas, bet izrādījās, ka zem šīs maskas slēpjas visai rūdīts egoists, kam klans bija nepieciešams savu egoistisko vajadzību apmierināšanai, un, kad atklājās, ka pārējie klana biedri nav īsti ar mieru darīt tieši to, ko viņš vēlas tieši tad, kad viņš vēlas, Skauts dziļā sašutumā atstāja klana sastāvu.
Ash[B]one
Vēl viens daudzšķautņains tēls, kurš uzskatāms par vienu no senākajiem Ordo dalībniekiem. Tāpat kā daudzi, viņš pie mums nonāca no Razzer serveriem. Ļoti sarežģīts cilvēks, vienīgais, kurš var palepoties ar faktu, ka no klana ir izmests trīs reizes un neskatoties uz šo faktu, komplektā ar viņa visai kretīnisko uzvedību un dzīvi atbilstoši pilnmēness cikliem, ir visus šos gadus vilkts līdzi klanam. Pēdējās reinkarnācijas laikā gan uzvedās visai rātni, tomēr nepārtrauktās tehniskās problēmas neļāva pilnvērtīgi iesaistīties klana dzīvē un beigu galā, pienākot regulārajam klana biedru naudas maksājumam, viņš kārtējo reizi atvadījās no klana sastāva.
Drew
Savulaik diezgan leģendāra personība ne mazāk leģendārajā Contra serverī, kontaktā ar Ordo nonāca Razzer Meat Balls serveros, kur demonstrēja brīžiem pārmērtīgu meistarību, līdz ar to nonākot konfliktā ar servera administratoriem un šie konflikti ar laiku tika pārnesti uz citiem serveriem. Pārejot uz legālu kontras versiju un attiecīgi zaudējot pārdabiskās spējas, Drew ar laiku nonāca Ordo sastāvā, kurā sākotnēji diezgan neslikti iekļāvās. Tomēr, ņemot vērā sadzīviskos apstākļus un to, ka Drew bija izlēmis palikt pie Counter-Strike: Source versijas, ignorējot Global Offensive, vienā brīdī mēs draudzīgi vienojāmies, ka viņš dosies pensijā.
Antique
MarCello otrā puse, klanā parādījās vēl RaZzer serveru laikā, saprotams, ka pēc paša MarCello ieteikuma un mudinājuma. Nevarētu teikt, ka ļoti labi ierakstījās klana sastāvā, viņu interesēja tikai atsevišķas spēles un, jāsaka, pamatā neinteresēja tās spēlēt kopā ar klana biedriem, tomēr minimālās prasības, lai atrastos klana sastāvā, tika izpildītas. Mainoties apstākļiem personiskajā dzīvē, viņas aktivitāte kļuva vēl mazāka un pēc pārrunām tika pieņemts lēmums, ka viņa dosies pensijā.
PROtego
Viens no vecajiem klana biedriem, pazīstams vēl no RaZzer laikiem, klanā nonāca kopā ar Ozzy’s. Sākotnēji neko sliktu par viņu teikt nevarēja, bet diemžēl ar laiku viņam parādījās kāda ļoti slikta īpašība – paradums kavēt un neierasties uz Ordo pasākumiem, pie tam, nekādā veidā nebrīdinot par to pasākumu organizētājus. Viss beidzās ļoti vienkārši, divus gadus pēc kārtas PROtego savāca maksimālo brīdinājumu normu par šādu attieksmi un otrajā gadā tika pieņemts lēmums viņu no klana izslēgt, vismaz tik ilgi, kamēr mainīsies viņa attieksme.
RaZz
Klanā ieradās pēc tam, kad bijām kopā braukājuši GRID Autosport un GRID 2, sākotnēji ļoti labi ierakstījās sastāvā, bija aktīvs ORG dalībnieks, piedalījās turnīros, palīdzēja ar mājas lapas pārnešanu, par ko tika priekšlaicīgi paaugstināts par īpašiem nopelniem. Diemžēl ar laiku enerģija izčākstēja, ik pa brīdim uzvirmoja runas par ne pārāk godīgu metožu izmantošanu braukšanas pasākumos, līdz ar to pazuda gan aktivitāte, gan dalība turnīros, līdz, neaktivitātei sasniedzot kritisko punktu, draudzīgi vienojāmies par RaZz aiziešanu pensijā.
Badzo
Viens no senākajiem Ordo biedriem, kurš lielā mērā piedalījies klana tapšanas un formēšanās procesā. Ar Badzo iepazināmies RaZzer serveros, kur viņš tolaik bija galvenais administrators, tad salīdzinoši ātri iestājās Ordo sastāvā, bija Ordo pirmās CW komandas dalībnieks un aktīvi piedalījās Ordo dzīvē. Diemžēl brīvā laika Badžo palika arvien mazāk, tāpat arī viņu nomocīja tehniskas problēmas, kuras liedza pilnvērtīgi nodoties geimingam. Ņemot vērā ilgstošo neaktivitāti, vienojāmies, ka Badzo dosies pensijā un, ja kādreiz parādīsies brīvais laiks un tiks atrisinātas tehniskās problēmas, viņš atkal atgriezīsies klana sastāvā.
GmX
Klana nonāca ar IcemaX starpniecību un no IcemaX kompānijas arī visilgāk noturējās klanā, lai gan pēdējo pusotru gadu var nosaukt par agonizēšanu klana sastāvā, nevis pilnvērtīgu darbību, īpaši tāpēc, ka GmX otra puse izjuta visai asu naidu pret klanu, vienā gadījumā no viņa Steam draugiem izmetot visus Ordo pārstāvjus. Acīmredzot, GmX patīk, ja sieviete viņu kontrolē un beigu galā tika pieņemts lēmums mukt no klana. Vienīgi žēl par tām spēlēm, kuras GmX tika nopirktas par klana naudu, lai viņš varētu piedalīties mūsu pasākumos – tās netika izmantotas ne reizi.
Artis
Klana sastāvā sabija veselas divas reizes. Pirmajā reizē ar niku GunBunny klanā nonāca caur janku, nekādas pēdas klana vēsturē neatstāja, lai arī ir daži ieraksti forumā un dalība dažos turnīros, cilvēks pamatā īdloja un nodarbojās ar neaktivitāti, pie tam viņam bija riebīga īpašība apsolīt ierasties uz eventu un tad uzmest. Absolūti pelēks tēls bez īpašiem darbiem, kura aiziešanas iemesls ir tieši trīs latus vērts, biedru naudas maksājums viņam bija pārāk ciets rieksts. 2015. gadā atgriezās klana sastāvā ar niku Artis, diemžēl kā rāda vēsture, cilvēki nemainās un pēc īsa aktivitātes perioda viss atkal pārgāja totālā neaktivitātē, kura beidzās ar otro aiziešanu no klana.
TmR
Pazīstams vēl no Razzer laikiem kā Cuban Army dalībnieks, Cuban jaunākais brālis. Pēc Cuban Army izjukšanas nonāca Ordo sastāvā kopā ar Cuban. Neko sliktu par viņu teikt nevar, tomēr jāatzīmē, ka līdz galam klanā neierakstījās, nespējot īsti iekļauties mūsu aktivitātēs, daļēji varbūt tāpēc, ka bija pārāk kluss, mierīgs un, iespējams, kautrīgs. Pēc Cuban sarīkotā skandāla par turnīru organizēšanas kārtību, klanu pameta kopā ar savu vecāko brāli.
Cuban
Ordo klana pazīstams no Razzer laikiem, Cuban Army dibinātājs un līderis. Sākotnēji Cuban Army radās, lai cīnītos ar Ordo pārstāvjiem Razzer serveros, bet pēc pirmā lielākā skandāla, kur dažiem Razzer adminiem radās aizdomas, ka daži Cuban Army pārstāvji varētu lietot kaut ko ne pārāk legālu, izveidoja paši savu serveri. Tā vairākus gadus abi klani pastāvāja līdzās, kas konkurējot, gan risinot kopējas problēmas Latvijas tobrīd vēl pamatā non-steam counter-strike vidē, līdz Cuban Army lēnām izčākstēja un daļa tās pārstāvju ar laiku nonāca Ordo sastāvā. Pats Cuban ir neviennozīmīga persona, viņam zināmā mērā var pateikt paldies par to, ka tika veicināta Ordo pāreja stīmotā vidē, arī turnīru ideja vismaz daļēji ir nākusi no Cuban Army turnīriem, bet tāpat ir bijušas arī zapadlas, kā piemēram, slavenais CW ar Ordo trešo sastāvu, kurš tika paziņots par CW sērijas izšķirošo sēriju, izveidots video un izbazunēts pa visu pasauli. Aiziešana no Ordo arī bija neviennozīmīga, tika sarīkots skandāls par turnīra komandu veidošanas principiem un, diemžēl, nekādi argumentēti fakti netika ņemti vērā un viss beigās tika eskalēts līdz vidējā pirksta rādīšanai oponentiem un citu laipnību apmaiņai, savukārt diskusijai, ja to var tā nosaukt, sasniedzot augstāko punktu, Cuban atstāja klanu, paķerot līdz savu jaunāko brāli TmR.
Sabis
Klanā nonāca jaunu biedru piesaistes kampaņā, tika paturēta for fun, fun arī sagādāja, gan izraisot skandālu ar FanTasy (vēl tagad kuluāros klīst leģenda par mazajiem krāniņiem), gan visiem pēc kārtas diedelējot spēles, skinus vai citus labumus. Beigu galā cilvēkiem apnika viņas izlaistā uzvedība un kretīniskā attieksme, savukārt viņai apnika tas, ka lielie, sliktie onkuļi viņai neko nepērk, bet tā vietā ņirgājas par viņas maigo dvēseli un rezultātā viņa atvadījās no klanas. Sad story, eh.
Flex
Vēl viens jauneklis, kurš varbūt nepaspēja sastrādāt mēslus, bet paspēja sakrist uz nerviem praktiski visiem klana biedriem, pamatā ar saviem gudrajiem prātojumiem par visu uz pasaules, pie tam viņam likās, ka šie viedokļi ir vienīgie pareizie, kas, lieki piebilst, pārējos cilvēkus pamatā kretinē. Tam var pievienot regulāru turnīru kavēšanu, kas pārvērtās dziļā neaktivitāte, Flex dzīvē ienākot lielajai lovei. Šādā neaktivitātē pienāca laiks ikgadējās biedru naudas vākšanai un Flex nespēja pavilkt lielo maksājumu nastu, piecus eiro, tā vietā atvadoties no klana.
FanTasy
Izlaists zelta jaunatnes pārstāvis, kurš savā relatīvi īsajā klana karjerā pamanījās sataisīt virkni mēslu, tai skaitā nodarboties ar klana biedru profilu īslaicīgu nozagšanu, VAC bana dabūšanu, nicīgu attieksmi pret klana biedriem, turnīru sabotēšanu un nepārtrauktu lekšanos ar klana vadību. Sākotnēji viņam viss tika piedots, bet kā rāda pieredze, cilvēkus vilkt nedrīkst, jo viņu nekaunība paliek arvien lielāka un agri vai vēlu viņi ar skandālu atvadās no klana kā tas arī notika ar FanTasy.
Exceeder
Neko daudz par Exceeder pastāstīt nevar, acīmredzot tāpēc, ka nekādas problēmas viņš neradīja, bet arī neizcēlās ne ar kādu īpašu aktivitāti. Iespējams, tā arī veģetētu klana sastāvā, bet pamanījās īsā laikā savākt visas iespējamās piezīmju un brīdinājumu normas, regulāri neierodoties uz pasākumiem, līdz ar to tika izslēgts no klana par noteikumu neievērošanu.
Kapix
Viens no Ordo sākumsastāvā biedriem, iepazīts Razzer serverī, var teikt, ka pie mums arī uzaudzis. Diemžēl jāsaka, ka viņa gadījumā audzināšana mums nav izdevusies un Kapix pieder pie tiem, kam izdevies mūs uzmest divreiz. Sākotnēji viens no CS:S līderiem, kurš izcēlās ar nenormālām fragošanas spējām, viņš lielā mēra piestrādājā pie CS:S komandas iznīcināšanas, kopā ar ILLUZZ pametot klanu brīdī, kad Mornings tika izēsts no CS:S kapteiņa vietas un kādam bija jāuzņemas vadība. Vēlāk viņam tika dota otra iespēja atgriezties klana sastāvā kopā ar MorningDale, ko viņš arī izdarīja, tikai, diemžēl, viņa aktivitāte strauji izsīka. Sākotnēji tas tika pamatots ar skolu un sportu, bet, kad izrādājas, ka šie stāsti ir muļķības un viņš no cita profila mierīgi turpina spēlēt GO sev tīkamāku cilvēku kompānijā, Kapix tika izslēgts no klana.
Panda
Neko daudz par Pandu pastāstīt nevar – uzradās nez no kurienes, uzrakstīja pieteikumu, izpildīja visus noteikumus, piedalījās pāris turnīros, viss izskatījās lieliski, gan iekļaušanās klana sastāvā, gan aktivitātes, līdz vienā dienā viņš noņēma tagu, izmeta visus no draugiem un pazuda no aprites, tā arī neko nepaskaidrojot. Atliek secināt, ka viņš bija emocionāli ļoti nestabils cilvēks, kurš dzīvo no pilnmēneša līdz pilnmēnesim, vai citiem vārdiem, mazliet ku-kū.
MarkRiwera
Klanā ieradās Modern Warfare 3 zelta laikā, visticamāk, bija labākais minētās spēles piepratējs klanā. Sākotnēji lieliski ierakstījās sastāvā un piedalījās praktiski visos pasākumos. Diemžēl visu laimi izbeidza Marka otrā pusīte, kura pielika visas pūles, lai viņš pazustu no klana un, jāsaka, tas viņai lieliski izdevās, nonākot pat līdz tam, ka Markam tika atņemts steam profils, kuru, ironiskā kārtā, viņa paturēja pati sev. Lieki teikt, ka tas viss beidzās atlūgumu un aiziešanu no klana.
Desgor
Klanā nonāca ar Lucianian starpniecību un palika sastāvā arī pēc tam, kad Lucians sastrādāja mēslus un pazuda no no Ordo. Sākotnēji bija ļoti aktīvs, tomēr ar laiku aktivitāte arvien samazinājās un attiecīgi samazinājās dalība kopīgajos pasākumos. Līdzīgi kā ar citiem biedriem, vienā brīdī aktivitāte kļuva tik zema, ka tika pieņemts lēmums vairāk vai mazāk draudzīgi šķirties. Pēdējā remarka saistīta ar to, ka Desgor uz beigām bija arvien lielāka vēlme iesaistīties strīdos un diskusos ar klana vadību, kura, diemžēl, nekorelēja ar viņa aktivitāti citās jomās, iespējams, ka šī neapmierinātība vismaz daļēji sekmēja Desgor aiziešanu.
Kilsus
Kilsus klanā bija pazīstams jau no Razzer laikiem kā Cuban Army dalībnieks. Pēc Cuban Army izjukšanas nonāca Ordo kopā ar savu draugu dzonykey. Diemžēl Kilsus nespēja pie mums iejusties un viņa aktivitāte jau sākotnēji nebija tā labākā un, pēc dažām izmaiņām personiskajā dzīvē, izsīka tik ļoti, ka tika pieņemts lēmums draudzīgi šķirties.
kaza
Klanā nonāca ar Drew palīdzību. Viens no labākajiem Left 2 Dead 2 spēlētājiem, iespējams, arī labākais. Diemžēl pārējām spēlēm viņam neatlika laiks un arī vēlme un attiecīgi arī aktivitāte nebija tik liela kā varētu vēlēties. Vienā brīdī sadzīviskie apstākļi un personiskā dzīve sāka pārāk konfliktēt ar geimingu un kaza, loģiski, izlēma par labu pirmajai – apprecējās un attiecīgi aizgāja no geiminga.
feiks
Klanā nonāca kā IcemaX paziņa un sākotnēji izcēlās ar lielu aktivitāti, lai arī brīžiem bija tendēts uz “vienīgā un pareizā” viedokļa paušanu, tomēr viņš piedalījās turnīros, bija aktīvs forumā, nodarbojās ar karšu taisīšanu. Ar laiku diemžēl iezīmējās dažas nelāgas rakstura īpašības, tā piemēram, reti kurš gribēja piedalīties eventos viņa vadītā komandā, ņemot vērā viņa specifisko izpratni par komandas darbu, bet tas viss bija sīkums, salīdzinot ar aiziešanas iemeslu, proti, nespēju atdot parādus. Es saprotu, ka dzīvē mēdz dažādi notikt, bet parādi ir jākārto, nevis jāmēģina pierādīt, ka kādam jājūtas vainīgam, ka aizdevis naudu un tagad prasa to atpakaļ.
Riha
Viens no Ro draugiem un Ordo junioriem, kurš klanā neparādīja pilnīgi neko un kura aktivitāte bija tikpat maza, cik viņa IQ, piedodiet par kalambūru, tāpēc īsti ko rakstīt man, vienīgi to, ja ka viņš noveģetēja klanā pusgadu un aizmuka tajā brīdī, kad bija jāmaksā biedru nauda. Finita la comedia.
Freax
Klanā ieradās no malas, bez jebkādam paziņam klana biedru vidū, samērā ātri iedzīvojās, tomēr jau no paša sākuma ik pa brīdim demonstrēja savu “nostāju pret slikto vadību”, kas, kā rāda pieredze, beidzas vienmēr ar vienu un to pašu, proti, agri vai vēlu norisinās kaut kāds dīvains garīgs process, kura rezultātā “aizvainotais” pamet klanu un tas notika arī ar Freax, kurš vienā dienā izdomāja, ka varētu pamest klanu un paralēli turpināt izmantot visus klana piedāvātos labumus. Lieki teikt, ka tas tā nenotika un šķiršanās sanāca visai paskaļa, tomēr laiks visu sakārto un izskatās, ka tā tas notiks arī šajā gadījumā. Runājot par Freax pozitīvajām īpašībām, nu jā, viņš labi spēlēja Dota 2.
Icemax
Klanā iestājās “pats no sevis”, sākotnēji demonstrēja aktivitāti gan spēlējot, gan piedaloties klana pasākumos, gan forumā, bet ar laiku aktivitātes samazinājās un parādījās kaut kāda neapmierinātība ar visu dzīvi, kas beigu galā rezultējās aiziešanā no klana. Neko īpaši sliktu par IcemaX teikt nevar, katram ir savi plusi un mīnusi, var tikai piezīmēt, ka IcemaX vienīgais pārdzīvoja pāreju uz biedru maksu, tā arī neko nesamaksājot (visu laiku atradās kāds labais onkulis), otra lieta, lai arī IcemaX aizgāja pats, viņa aiziešanas topikā bija redzams paliels apvainojums un tas īsti nekorelē ar aiziešanu dēļ apnikuma, kā tas tika raksturots viņa paša izteikumos.
Ace_86
Jankas draugs un attiecīgi klanā nonāca caur janku, sākotnēji kā Killing Floor pluss, vēlāk jau kā pilntiesīgs klana biedrs. Ļoti miermīlīgs, bet diemžēl arī tā rezultātā mazliet neuzņēmīgs, ļoti daudzas idejas netika realizētas tieši dēļ nespējas pateikt kādu stingrāku vārdu. Viens Ace_86 lolojums iegājās un ir ieņēmis savu vietu klana darbībā, proti, Ordo Racing grupa, lai gan tās vadība jau ilgāku laiku realizēju es un Lynx. Diemžēl ar laiku, dažādu sadzīvisku iemeslu dēļ Ace attālinājās arvien tālāk no klana dzīves un pēc apmēram divu gadu ilga neaktivitātes perioda pieņēma lēmumu vismaz uz laiku atstāt klanu.
Quartz
Klanā iestājās kā Drew draugs, mazliet paspēlēja kopā ar mums L4D2 un tad lēnā garā pazuda no aprites, gan sakarā ar skolu, gan sakarā ar privāto dzīvi. Neko sliktu par viņu pateikt nevaru, vienīgi žēl, ka aktivitāte bija tikai sākumā un arī īsu brīdi. Beigu galā vienojāmies, ka viņš var vienkārši palikt kā klana draugs un mēs laipni atvadījāmies viens no otrs, norunājot, ka gadījumā, ja viņš atgriezīsies geimingā, mēs varam pieņemt viņu atpakaļ klana sastāvā.
Crank
Klana nonāca ar IcemaX gādību, sākotnēji ar niku Crank102, nekādas problēmas neradīja, bet nevarētu teikt, ka ierakstījās sastāvā – pamatā spēlēja viens vai kopā ar tiem pāris cilvēkiem klanā, kas bija pazīstami, foruma dzīvē nepiedalījās un arī dalība turnīros arvien vairāk apsīka, līdz vienā brīdī apsīka arī vēlme atrasties mūsu sabiedrībā un viņš laipni atvadījās no mūsu jaukās kompānijas.
Zenth
Klanā ieradās kā MC paziņa, viņa karjera un tās beigas pie mums bija tikpat strauja kā atnākšana. Jau no paša sākuma man likās, ka cilvēks ir pār mēru lecīgs un šeit atnācis nevis kompānijas vai komunikācijas pēc, bet lai vienkārši apmierinātu savu vajadzību pēc cilvēkiem, ar kuriem kopā spēlēt, kad rodas tāda vēlme un šāda attieksme ir pretrunā visam, ko šos gadus esam pūlējušies izveidot, bez tam kā atzīmēja Blade, jau no sākta gala Zenth uzvedība atgādināja janku un tā, ņemot vērā vēsturi, nevarēja būtu laba zīme. Rezultātā pārrunas ar viņu kļuva par zobu sāpēm un, ja bija kaut kāds jautājums, kurš jārisina ar visiem klana biedriem, saruna ar viņu kā nepatīkams pasākums tika atstāts uz beigām un šī mazohisma galvenais iemesls bija tas, ka viņš ir MC paziņa. Tomēr visam ir robeža un viņa robeža bija principiāla atteikšanās ierakstīt apsveikumu Ordo piecu gadu jubilejas topikā, sarunas laikā nonākot tik tālu, ka tika izmesta frāze, lai es atdodot biedra naudas maksājumu un darot, ko gribu. Kā jau Lynx rakstīja, daudzi mani nepazīst pietiekoši labi un nezina, ka es nevedu pārrunas ar teroristiem, ignorēju tiešus vai pārnestus draudus un man netrīc roka, ja kāds ir jālikvidē par neadekvātu uzvedību, līdz ar to Zenth minūtes laikā kļuva par 4.3 eiro bagātāks un atvadījās no klana.
BuLjonS
Vēl viens jankas audzēknis, GunBunny brālis. Atšķirībā no sava radinieka, bija relatīvi aktīvāks un šad tad izpalīdzēja kā plus kritiskos brīžos, tomēr par pamanāmu viņu nevarēja nosaukt, ja nu vienīgi viņa īpaši advancēto niku. Klana ar neaktivitātes pauzēm sabija relatīvi ilgu laiku un, visticamāk, būtu sabijis vēl ilgāk, ja ne vien briesmīgā lieta biedru naudas maksājuma izskatā.
Myk
Piesējās mums laikā, kad turējām gungame serverus, tikmēr trinās apkārt, kamēr tika pieņemts klanā, ar niku Malenki Myk. Ņemot vērā, ka Myk bija no Sanktpēterburgas, latviski viņš neko nesaprata, tomēr eksotikas lomā viņš klanā noturējās vairākus gadus un pat pamanījās piedalīties vienā vai pat divos turnīros, tomēr loģiski, ka komunikācijā bija milzīgas problēmas (viņam) un attiecīgi viņa galvenā funkcija bija Krievijas karoga nodrošināšana Ordo Gametracker grupā. Aiziešanas iemesls pavisam banāls, viņš pieder pie tiem klana biedriem, kuri izbeidzās, ieviešot obligāto biedru naudu. Nevarētu teikt, ka viņa trūkums kaut kā liktu sevi manīt.
Ralfrage
Par Ralfrage var pastāstīt tieši to pašu, ka par gkei – abi kādā vasaras naktī uzrakstīja gandrīz vienlaicīgus pieteikumus. Gandrīz droši, ka tas bija kārtējais kolChoznieku gājiens ar domu pieteikties, tad sataisīt mēslus un tad notīties ar domu, “re kā mēs viņus piečakarējām, ha ha”. Jāsaka, ka privātā sarunā es savas pārdomas neslēpu, vienīgi izteicu maigākā formā, patiesībā pilnībā apmulsinot abus divus jaunēkļus. Cik saprotu, lai saglabātu seju, viņi nepilnu mēnesi padzīvojās bez jebkādām aktivitātēm un tad, neinformējot ne vadību, ne kādu citu, noņema tagu un pazuda no klana, vienīgā atšķirība no gkei, atstāja draugos Ordo pārstāvjus.
gkei
Kopā ar Ralfrage veidoja tādu komisku pārīti, kurš kādā vasaras naktī uzrakstīja gandrīz vienlaicīgus pieteikumus. Gandrīz droši, ka tas bija kārtējais kolChoznieku gājiens ar domu pieteikties, tad sataisīt mēslus un tad notīties ar domu, “re kā mēs viņus piečakarējām, ha ha”. Jāsaka, ka privātā sarunā es savas pārdomas neslēpu, vienīgi izteicu maigākā formā, patiesībā pilnībā apmulsinot abus divus jaunēkļus. Cik saprotu, lai saglabātu seju, viņi nepilnu mēnesi padzīvojās bez jebkādām aktivitātēm un tad, neinformējot ne vadību, ne kādu citu, noņema tagu un pazuda no klana, pie viena izmetot visus klana biedrus no saviem steam draugiem.
Eskadivi
Pie mums atnāc pēc Trinity ieteikuma, bet diemžēl absolūti neierakstījās klana sastāvā un arī neizrādīja nekādu interesi par klana pasākumiem, forumu vai kaut vai vienkāršu kopā paspēlēšanu. Kopumā tas viss sāka krist uz nerviem un pēc sarunas, kurā Trinity viņu vienkārši uzaicināja par plusu uz MW3, sekoja atbilde “nahuj?”, pēc kuras, loģiski, cilvēks atvadījās no klana.
Snakes
Snakes aiziešana no klana nebija īsti saprotams pasākums, izskatījās, ka cilvēkam vienkārši iestājies nepārvarama pilnmēness traucējumu lēkme. Klana atnāca, pēc AshBone ieteikuma un sākotnēji ļoti labi ierakstījās sastāvā, gan skatoties geiminga aktivitātes, gan viņa aktivitātes lapā un pašā klanā. Diemžēl vienā brīdī viņam uznāca nepārvarama vēlme klanu atstāt, īsti nespējot pamatot šīs atstāšanas iemeslus. Pirmajā reizē izdevās viņu atrunāt, bet otrajā reizē, kas pienāca pēc pāris mēnešiem, to jau vairs neviens necentās darīt, jo kā zināms, mirējus un gājējus aizturēt nevar. Tā nu diemžēl no mums aizgāja vēl viens cilvēks, kurš labi iederētos mūsu sastāvā.
SeRuM
Klana eksotika no Vācijas, tautā saukts vienkārši par fašistu. Pieslēdzās pie mums pēc komunicēšanas ar Antique un pretēji veselajam saprātam tika arī pieņemts un pat paspēlēja pāris turnīros. Ļoti ātri izskristalizējās problēmas ar komunikāciju, jo viņš nesaprata, kas te notiek un mēs skaidri un gaiši paudām viedokli – 19 cilvēkiem turnīrā nav jārunā angliski, lai viens vācietis justos komfortabli, plus vēl problēma ar pingu, pamatā tomēr mūsu klana biedri atrodas Latvijā. Arī pašam SeRuM diezgan ātri bija skaidrs, ka viņu neviens neuztver par baronu un netaisās īpaši pielāgoties, līdz ar to mēs diezgan ātri vienojāmies, ka mūsu “attiecību” pārtraukšana būtu tikai loģiska.
MadMax
Pieteikumu klanā uzrakstīja pēc Trinity ieteikumu un ironiskā kārtā arī aizgāja no klana, kad Trinity viņu izlamāja par to, ka viņš kārtējo reizi atsakās spēlēt kopā ar klana biedriem. Jāsaka, ka iespēja ļaut aiziet pēc paša vēlēšanās bija pretimnākšana, jo klanā viņš galīgi nebija iejuties, forumā nekomunicēja un pasākumos nepiedalījās, līdz ar to praktiski viņš bija jāatskaita par neaktivitāti.
Armis
Klanā nonāca pēc tam, kādā pubā bija redzējis pāris Ordo dalībniekus. Apsēsts CS:Sņiks ar vairāk kā 7000 stundu stāžu, pie viena sevī iemiesoja visas “sugas” sliktās īpašības – iedomību par savām prasmēm, agresivitāti un pilnīgi paškontroles trūkumu. Pēc tam, kad viņš kādā serverī bija uzrīkojis skandālu, visos iespējamos veidos publiski apvainojot Trinity, viņš tika atskaitīts no klana – margināļi mums nav vajadzīgi. Mantojumā no Armja palicis teiciens par studentiem un resnajiem menedžeriem, pārfrazējot viņa gauduļošanu par to, ka “nu tad es nēsmu no tiem studentiem vai pamatskolniekiem vai bezdarbniekiem kurs var izbrivet nakti spelitem darbadienas!”.
DAVE
Nav īsti skaidrs, kā viņš nonāca klanā, iespējams, caur to pašu Rihysh. Neko pateikt par viņu nevar, pasākumos nepiedalījās, forumā nerakstījās un pat netika pie savas personiskās lapas, jo neatrada par vajadzīgu mēneša laikā atsūtīt info. Pēc tam, kad no klana atvadījās Rihysh, pie viena par neaktivitāti izslēdza arī DAVE.
Rihysh
Nonāca klanā caur Erfu, ar kuru bija kopā spēlējis kādā pabā. Neko īpaši vērtīgu vai kaitīgu sastrādāt nepaspēja, ja neskaita to, ka cilvēks bija pilnīgs aprēķinātājs un katrā situācijā no visa mēģināja sev izsist kādu labumu. Aiziešanas iemesls bija smieklīgs, Fen bija ierakstījis, ka atdod par velti kādas spēles atslēgu, ar domu, ka to saņēmušais cilvēks aktivizēs atslēgu savā steam profilā, kamēr Rihysh bija izdomājis atslēgu pievākt un notirgot, attiecīgi Fen atteicās viņam šo atslēgu atdot. Sašutis par “netaisnību”, Rihysh atsteidzās pie manis ar tekstu “Chau, ir lieta tada, ka nu jaam, velos atteikties no klana. Nevelos lai man tgt ktko baigi parmestu, bet ir savi iemesli. Nejutos sheit iederigs, un pie ta ari paliksim”, acīmredzot cerot, ka es centīšos noskaidrot, kas tad ir noticis, bet ņemot vērā, ka Fenixxas par šo situāciju man bija pastāstījis, es ar vieglu roku izvadīju Rihysh, pieņemu, ar to radot viņam vieglu šoku. Rihysh vēlāk mēģināja atgriezties klanā, bet balsojums bija pārliecinoši pret, pēc tam viņš dabūja suspended statusu steam treidā par krāpšanos un pārdeva savu steam profilu, kuram tagad ir arī VAC bans, tikai nav zināms, vai tas ir viņa vai jaunā īpašnieka nopelns.
Rainis
Nonāca klanā laikā, kad salīdzinoši aktīvi spēlējām Day Of Defeat: Source. Diemžēl citu interešu viņam nebiju, forumā spamot viņš arī negribēja, pie tam viņam bija niķis iekrist ilgstošos neaktivitātes posmos, pirms tam par to nevienu nepabrīdinot. Pēc tam, kad Day Of Defeat spēlēšana lēnām izčākstēja un viņu ar klanu prinicipā vairs nekas nesaistīja, līdz ar kārtējo ilgstošas neaktivitātes posmu viņš tika izslēgts no klana.
Shon
Klanā nonāca caur AshBone un savas īsās klātbūtnes laikā paspēja daudziem sakrist uz nerviem ar savu iedomību, jo, būdams bagātu vecāku atvase, ne tikai varēja atļauties iegādāties lietas, kas daļai cilvēku ir liegtas, bet arī šī dēļ bija iedomājies, ka ir pārāks par visiem pārējiem, nerunājot par to, ka viņam nebija ne mazākā nojausma, ko nozīmē kaut ko nopelnīt, nevis saņemt tāpat vien. Viņam par nelaimi, šī nebija viņa vidusskolas klase, kurā var izcelties uz nabadzīgāko klasesbiedru fona, tāpēc viņa plātīšanās bieži vien pārvērtās pavisam komiskās situācijās, ko vērta bija Blade troļļošana par Shon legālo Diablo 3 – viņš ierakstīja, ka beidzot ir iznācis normāls kreks un viņi trijatā (Blade, MC, MiraGe) spēlē pirātisko Diablo, ja Shon vēlas, var pievienoties viņu kompānijai. Nabaga Šonzijs, kurš pirms tam bija tā plātījies ar savu legālo klientu, vienkārši aizrijās un par spēli vairs nekad nerunāja. Savukārt izmešana bija saistīta ar pavisam formālu iemeslu – viņš pēkšņi izdomāja, ka viņš paliks par Sean, kas, kā viņš laipni pamācīja, tas pats Shon, tikai angliskots, lai ko arī viņš ar to domāja. Vārds pa vārdam un pēc viņa augstprātīgās lekcijas par angļu valodu un ņemot vērā faktu, ka viņš daudziem jau bija apnicis, viņš tika laipni izvadīts no klana. Ironiskākais ir tas, ka pēc pāris nedēļām viņš atgriezās atpakaļ pie nika Shon.
janka
Ļoti spoža personība, kura savā relatīvi īsajā klātbūtnes laikā paspēja atstāt pielielas pēdas klana vēsturē. Sākšu ar to, ka viņš atvedis uz klanu pietiekami lielu daudzumu jaunu biedru, no kuriem gan laika gaitā ir palicis tikai Deed, ievazājis tādu spēli kā Killing Floor, ieviesis Teamspeak izmantošanu, bez kura šodien klana biedru savstarpējā komunicēšana ir neiedomājama, popularizējis Modern Warfare 3 un paveicis daudz citas, sīkākas lietas. Diemžēl katrai spožai personība ir ēnas puses un arī janka nav izņēmums, nemaz nerunājot par viņa reidžkvitiem un paradumu apvainoties uz visiem un par visu tajā brīdī, kad kaut kas neiet tā kā viņš ir iedomājies un paradumu nekonsultēties ar pārējiem, pieņemot gana svarīgus lēmumus, tā vietā piedāvājot uzreiz gatavu risinājumu, kurš visiem ir jāmīl un jāatbalsta, galvenā viņa problēma bija dzīvošana starp pilnmēness aptumsuma lēkmēm, kad viņa uzvedība palika mazliet neadekvāta un zaudēja saskari ar loģiku. Pēc vienas tādas lēkmes viņš aizgāja pirmo reizi, nākamā lēkme uznāca pēc viņa atgriešanās tanī momentā, kad netika uzreiz un bez iebildumiem atbalstīts viņa servera hostēšanas plāns un viņš atkārtoti pameta klanu.
Lucia[n]ian
Viens ko klana dibinātājiem, kurš no vienas puses ir sākuma posmā ir bijis gana nozīmīgs, bet no otras, vēlāk radījis tik daudz problēmu, ka tās visas uzskaitīt nebūs iespējams. Lielā mērā tieši viņš iepazīstināja Lynx ar CS:S, jo pirms tam mums FPS nebija pārāk aktuāla lieta, tāpat daļēji veicināja Ordo izveidošanu, piedaloties tā dibināšanā. Jāsaka, ka viņam bija raksturīgi ģenerēt idejas, pamatā ne pārāk vērtīgas, bet to starpā gadījās arī spoži piedāvājumi, galvenā problēma šajā sakarā bija tā, ka viņš centās savas idejas realizēt, ne ar vienu nekonsultējoties un viņam viss ātri apnika, pēc kā parasti nācās viņa uzsākto pabeigt, vai nu realizējot līdz galam, lai atceļot/likvidējot pasākumu. Maz zināms fakts, bet pašos pirmsākumos, Razzer serverī, kad Badzo vēl sastāvēja |Demons| klanā un bija Razzer servera virsadmins, Lucia[n]ian kādu laiku padzīvojās ar |Demons| klana tagu, lai arī tiktu pie admina statusa. Viņam par nelaimi, kārtēja aptumsuma brīdī viņš nokaitināja pāris cilvēkus, serverī troļļojot ar admina acc fīčām, kas tika ierakstīts demo un aizsūtīts pašam Razzeram. Rezultātā viņš no admina statusa šķīrās, savukārt Crus kļuva par servera adminu, ieliekot pirmos nopietnos pamatus Ordo attīstībai. Laika gaitā sāka izpausties viņa, maigi izsakoties, pretīgais raksturs un radītie mēsli kļuva arvien lielāki, liekot pielikt arvien lielākas pūles to savākšanā, to starpā var pieminēt necienīgu attieksmi pret klana biedriem un arī citu klanu pārstāvjiem, iegūtu VAC banu, kurš bija jāpaspēj noslēpt nakts melnumā, klana biedriem neatdotus parādus un pats pēdējais, mēģinājums izspiest, lai viens vai otrs klana biedrs viņam nopērk kādu no viņa iekārotajām steam spēlēm. Pēdējais bija punkts uz i un pēc garām, nepatīkamām pārrunām mēs vienojāmies, ka viņš atstās klanu “pēc savas vēlēšanās”. Pēc šīs aiziešanas viņš vairākas reizes, izmantojot pieckapeiku manipulācijas paņēmienus, mēģināja tikt atpakaļ klanā, bet katru reizi tika atšūts, kas cilvēkam radīja palielu naidu pret mūsu klanu, līdz tika realizēta “atriebība”. Izmantojot apstākli, ka viņš kādu laiku dzīvoja pie Lynx, viņš bija nozadzis Lynx admin paroli lapai (kas vien kaut ko liecina par viņa rakstura īpašībām) un 2013. gada sākumā tika “uzlauzta” lapa, izdzēšot visus biedrus un kontentu. Lielāko daļu izdevās atjaunot, diemžēl forums palika daļēji sakropļots, savukārt “uzlaušana” tika paveikta tik neprofesionāli, ka tika atstātas 101 pēdas un pierādījumi par viņa dalību un vainu šajā pasākumā, līdz ar to viņa aiziešanas iemesls tika nomainīts uz izslēgšanu par noteikumu pārkāpšanu un viņš šeit būs persona non grata mūžīgi mūžos.
KeCeris
Vēl viens algotnis, kurš tika paņemts CW komandas vajadzībām. Par viņu neko sliktu pateikt nevaru, vienīgi ņemot vērā, ka viņu interesēja tikai un vienīgi CS:S, klanā KeCeris neiedzīvojās un attiecīgi tad, kad notika viss cirks ar ILLUZZ un CW komandas likvidēšanu, mēs draudzīgi vienojāmies, ka viņam pie mums nebūs ko darīt un viņš atstāja klanu pēc savas vēlēšanās.
Chewie.
Viens no algotņiem, sākotnēji pazīstams kā haterade., kurš tika pieņemts tikai un vienīgi CW komandas vajadzībām. Lapā praktiski vispār nerādījās un nekādās citās klana aktivitātes neiesaistījās, toties bija apveltīts ar diezgan pretīgu raksturu, ja viņu nošāva, tas vainīgs bija lagojošs serveris, ja viņš kādu nošāva, tad viņš bija pro un pretinieks nūbs, ja viņa komanda uzvarēja, tad visi nopelni piederēja viņam, ja viņa komanda zaudēja, tad tāpēc, ka tajā bija nolasījušies vieni nūbi un viņš, lai arī liels pro, nevarēja viens glābt situāciju (dēļ lagojoša servera). Vēl tagad vecākie biedri atceras kā vienā reizē, pēc līdzīgas izrunāšanās viņš no servera pazuda ar banu, jo bija izvedis NEDu, kurš tajā laikā mūs laipni nodrošināja ar servera hostēšanu otrdienas treniņiem. Līdz ar ILLUZZ aiziešanu viņa atrašanās klanā kļuva bezjēdzīga un viņš tika izslēgts par neaktivitāti.
ILLUZZ
Diezgan odioza personība, kurai savulaik sanāca radīt, iespējams, lielāko viļņošanos un tai sekojošu biedru skaita samazinājumu klana vēsturē. Nevar teikt, ka viņš bija neaktīvs, darbojās gan forumā, gan arī spēlēja kopā ar citiem klana biedriem, tomēr bija neapmierināts ar visu notiekošo, ja vadība izteica kādu priekšlikumu, viņam noteikti bija cits viedoklis, ja tika radīts kas jauns, vai pasākums, vai kāda izmaiņa lapā, tas noteikti nebija labi un tam bija jāpretojas. Tolaik vēl nebija atklāsme, ka no šādiem cilvēkiem ir jāatbrīvojas pie pirmās iespējas un tāpēc viņš paspēja kādu laiku man pakrist uz nerviem visai klana vadībai. Tajā laikā mums vēl bija plāni par dižas CW komandas izveidi, ar to domājot reālu no-life pasākumu, kurā jāiegulda praktiski viss savs laiks un Morningam, kurš vēsturiski atbildēja par CW komandu, šāda laika vienkārši nebija. Ņemot vērā ilgstošo ILLUZZa ņaudēšanu par to, ka arī ar CW komandu viss ir slikti un vēl citus, nesaistus iemeslus, MorninDale kā jau cilvēks, kurš lielā mērā dzīvo “po poņatijam”, līdzīgi kā Dombrovskis demisionēja, diemžēl arī uz laiku atstājot klanu. Protams, tiklīdz IlLUZZam radās iespēja pašam vadīt komandu un veidot to pēc savas saprašanas, pirmā lieta, ko viņš izdarīja, bija… klana atstāšana, izvairoties no jebkādas atbildības. Nav īsti zināms, sekojot ILLUZZam vai MorningDale, klanu uz laiku atstāja arī Kapix un tika nodibināts pasākums, kurš nīkuļo vēl šodien – No Team Bitches, ar domu, ka tiks izveidots dižs CS:S šāvēju pasākums. Lai atvieglotu šo uzdevumu, mēs no klana atskaitījām vēl divus cilvēkus, kuriem pēc CW komandas kodola aiziešanas šeit vairs īsti nebija ko darīt, tomēr pat ar mūsu dāsno palīdzību bija par maz un, tavu brīnumu, viss bičez pasākums izčākstēja. Ironiskā kārtā ILLUZZ, kurš arvien man vēl bija draugos lielākajai daļai klana biedru, redzot, ka mums viņu aiziešana nav radījusi nekādas problēmas, kamēr viņa lolotais projekts sācis bremzēt, pirms vēl nopietni izvērties, caur puķēm mēģināja pavēstīt, ka labprāt atgrieztos, sak, iznāks tur GO, varētu kaut ko mēģināt i proče, tomēr, laikam jau pēc manas attieksmes sapratis, ka mēs nealkstām atkārtot šādu cirku vēlreiz, pazuda no mūsu apvāršņa, savukārt Mornings un Kapix ar laiku atgriezās atpakaļ pie mums.
XpoM
Viens no pirmajiem Ordo no malas pieņemtajiem biedriem, ar kuru iezināmies, spēlējot Razzer serveros. Galvenais viņa nopelns, protams, ir MorningDale un pastarpināta NED atvešanu uz klanu, bet tāpat esam ilgstoši spēlējuši kopā dažādos GunGame serveros, gan skaidrojušies ar lielāka un mazāka izmēra čīteriem. Diemžēl dažādu sadzīvisku problēmu dēļ XpoM ieslīga dziļā un ilgstošā neaktivitātē, bet pēc tam aizgāja no geiminga pavisam un, diemžēl, nekad vairs nevarēs atgriezties pie mums, jo 2014. gada pašā sākumā gāja bojā nelaimes gadījumā.
CarTMan
CarTMan tika savākts Razzers Meat Balls serverī, klana dzīvē ar īpašu aktivitāti neizcēlās, vienīgi ar gungame spēlēšanu no rīta līdz vakaram. Vēsture klusē, vai viņš gadījumā nepaspēja īsu brīdi pabūt arī Cuban Army sastāvā, bet anyway, pēc tam, kad ar lielām pūlēm bijām burtiski piespieduši viņu pāriet uz legālo klientu, viņam sākās neaktiviātes un klana biedru ignorēšanas lēkme, kura beidzās ar izslēgšanu no klana.
Ceres
Ceres, pazīstams arī Salnikov, arī pie mums pārnāca no Cuban Army atšķēlušās tā sauktās pokemonu armijas (tie bija cilvēki, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlējās pāriet uz steam). Pēc tam, kad arī mēs pārgājām uz steam, cilvēks vienkārši noplauka no apvāršņa un pēc ilgāka neaktivitātes posma tika izslēgts no klana.
Fr@gHunt3rz
Klana vēsturē debilākā nika īpašnieks arī pārnāca pie mums no Cuban Army, vienlaicīgi ar ShiZzy un KiLlerU (Erfu). Atšķirībā no ShiZzy, mēslus netaisīja, bet tanī pat laikā netaisīja pilnīgi neko, tā vietā piekopjot totālu neaktivitāti. Kad beidzot tika noķerts – skaipā vai jau stīmā un viņam tika piedāvāts tā kā iegriezties lapā, pilsonis atklāja, ka ir aizmirsis kā īsti saucas mūsu lapa un kā to atrast un, protams, ka tajā pat brīdī no klana tika atskaitīts.
ShiZzy
Reti kad niks tik precīzi atspoguļo cilvēku būtību, tā ka lai nu top piedots par nepatīkamiem vārdiem, bet cilvēks tiešām gadījās rets daunis. Pārnāca pie mums no Cuban Army, laikā, kad tie pārgāja uz legālajiem CS:S klientiem, bet mēs vēl pāris mēnešus iepauzējām un pieturējāmies pie non-steam. Cilvēks bija praktiski neaktīvs, atdzīvojās tikai tad, kad Loading mēģināja pārņemt Razzer serveri un, jāsaka uzreiz, pieslējās nepareizajai pusei. Tika izslēgts no klana ganrīz vienlaicīgi ar Loading.
Qwerdi
Loading rada gabals (brālis vai brālēns), būtībā sava vecākā radinieka piedēklis, pieņemts vienā reizē par pašu Loading. Nebija tik aktīvs kā radinieks, lai gan nevarētu teikt, ka bija pavisam neaktīvs, principā ierindas biedrs. Pazuda no klana vienlaicīgi ar Loading sakarā ar augstāk minēto servera pārņemšanas mēģinājumu.
Loading
Savulaik ļoti svarīga klana sastāvdaļa, viens pirmajiem pieņemtajiem biedriem. Sākotnēji viss bija labi, cilvēks daudz laika veltīja serverim, darbojās no sākuma Razzer lapā, pēc tam arī šeit. Diemžēl mums nesakrita darba paradumi, cilvēks bija centīgs, bet ārkārtīgi nekārtīgs, pie tam gatavs realizēt visas savas idejas, ne ar vienu nekonsultējoties, kas prasīja viņa šedevru koriģēšanu. Viņš to uztvēra personiski un lēnā garā nonāca pie domas, ka Crus ir viņa galvenais ienaidnieks, bet vēl pēc brīža viņam radās spīdoša doma, ka Ordo varētu kratīties prom no Razzer servera un viņš tur pārņems visu varu, tā teikt, tāds mazs apvērsums. Lieki teikt, ka tas viņam neizdevās un tas beidzās ar pamatīgu naida lēkmi, nonākot tik tālu, ka viņš geimtrekerī uztaisīja grupu anti-Crus biotika, kurā publicēja paša sacerētus stāstus par savu smago cīņu ar Crusu un izrādīja citus smaga reidža simptomus. Pēc laika mēs mēģinājam situāciju normalizēt, atbloķējot viņu lapā, bet pirmā lieta, ko viņš sāka darīt, bija visu savu ierakstu, topiku un komentāru dzēšana no lapas, līdz ar to nācas secināt, ka situācijas normalizēšana neizdosies un klanā viņš vairs neatgriezās.
HarD*
Maz zināms par šo cilvēku, praktiski nesanāca kontaktēties. Piesējās mums laikā, kad tika bīdīts Razzera MU projekts, galvenais iemesls, kāpēc viņš vēlējās iestāties, bija vēlme dabūt admina statusu MU serverī. Kad tas nesanāca pa labam, sāka agresīvi kačāt pravas un bezmaz vai mēģināt mūs piespiest, lai tomēr tiktu pie kārotā statusa, rezultātā izlidojot no klana par nekaunību un mutes palaišanu.
ProspFx
Arī pielasīts Razzers Meat Balls serverī. Viņa karjera klanā bija ļoti īsa, burtiski pāris dienas pēc pieņemšanas viņam pietika stulbuma vālēt serverī ar wh, pie tam spēlējot pret klana biedriem. Loģiski, ka neskatoties uz viņa protestiem, kāds viņš ir pro un kādi pārējie ir nūbi, viņš kopā ar banu serverī atvadījās arī klana.
Zie4’s
Viens no pirmajiem klana biedriem, random spēlētājs, kurš tika pielasīts Razzer Meat Balls serverī. Mazliet paspēlējis kopā ar mums, cilvēks acīmredzot pārvācas uz citu serveri un par viņu vairāk nekas nav ne dzirdēts, ne redzēts. Izslēgts par neaktivitāti.
Scroll Up