Ordo TeamSpeak serveris

Ordo krāmējas ar dzelžiem un softu (un skandalējas par mājas lapas attīstības virzieniem).

Moderators: Lynx

Atbildēt
Lietotāja avatars
Lynx
Klana dibinātājs
Ieraksti: 2939
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 21:31
Pilsēta: Rīga

Ordo TeamSpeak serveris

Ieraksts autors: Lynx » otrdiena, 13. marts, 2018, 16:02

Pēdējos divus gadus es uzturu un apmaksāju Ordo TeamSpeak serveri par saviem līdzekļiem, kas gadā sastāda nedaudz zem 70 €. Visu šo laiku es to daru ar domu, ka šis ir tieši Ordo klana serveris, aktīvākajiem klana biedriem ir piešķirtas dažādas administratoru pilnvaras, visi biedri to var izmantot jebkurā laikā gan paši, gan arī ar saviem draugiem (vienkārši draugiem, bijušajiem klana biedriem, utt.). Pa šo laiku nevienam cilvēkam nav liegta pieeja serverim.
Tomēr es uzskatu, ka, ja servera administrators un šinī gadījumā tas bija Blade demonstratīvi serverī nelieto tagu un vēl vairāk no servera grupām noņem vārdu Ordo, situācija nav normāla, es to atliku atpakaļ, tas atkal pazuda. Parunāju ar dažiem klana vecbiedriem un administratora tiesības viņam atņēmu, saprotams tiku izmests un Steam draugiem un serveris no viņa puses vairs netiek izmantots, kas, visticamāk, arī bija šo provokāciju (savādāk es to nevaru nosaukt) mērķis. Nevarētu teikt, ka tas mani uztrauc, tomēr uzskatu, ka pieauguši cilvēki lietas risina savādāk. Pie tam, ņemot vērā to, ka visu šo darbību katalizators un tiešais iemesls bija Blade drauga Arcija klana pamešana vienkārša spēles konflikta rezultātā.
Tomēr būtībā tas bija tikai ievads. Pēdējā laikā serveris, atskaitot turnīra dienas, stāv tukšs, kas nozīmē tikai to, ka cilvēki savstarpējai komunikācijai izmanto vai nu citus serverus, vai arī citas platformas. Neesmu gatavs naudu tērēt bezjēdzīgi, tādēļ pēc līguma termiņa beigām un tas notiks 19.07.2018., serveris tiks atslēgts.
Nekas nesabruks, vienīgi klana biedri pēc tam tiks aicināti pāriet uz Discord Ordo serveri turnīru, spēļu un citu lietu komunikācijas nodrošināšanai. Uz šo brīdi Discord nodrošina vēl plašāku funkcionalitāti, vismaz tik pat labus balss sakarus, pie tam, ir bezmaksas. Ja kādam tas sagādās nepārvaramas problēmas, viņš, protams, var pārņemt TeamSpeak uzturēšanu un apmaksu klana vajadzībām un viss paliks pa vecam.

Lietotāja avatars
Ozzy
Ex-Ordo
Ieraksti: 578
Pievienojies: sestdiena, 06. decembris, 2014, 00:32

Re: Ordo TeamSpeak serveris

Ieraksts autors: Ozzy » otrdiena, 13. marts, 2018, 23:05

Kautkāds fiasko pēdējā laikā notiek

Lietotāja avatars
Crus
Ex-Ordo
Ieraksti: 9889
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 17:37

Re: Ordo TeamSpeak serveris

Ieraksts autors: Crus » trešdiena, 14. marts, 2018, 03:47

Kāds tur fiasko, vnk ir tāds teiciens, laiks dzīvot un laiks mirt, es jau savu viedokli un savus plānus esmu pateicis vairākas reizes dažādas kompānijās, a kā tur viss tālāk būs, kas to zina. Nosvinēs 10 gadu jubileju un man šis pasākums ir cauri. Galvenais, ka patiesībā arī nekas daudz nemainīsies, cilvēkiem ir darbi, ģimenes, citas intereses, turnīrus savākt ir grūti, arī man pašam ir citas nodarbes un problēmas, tāpēc viss jāpārved uz tādu formu, kas apmierina visus, gan izmaksas, gan laika patēriņa ziņā.

Atbildēt

Tiešsaistē

Šobrīd forumu lasa: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis