2016: Skauts has left the building

Balsojumi par jaunu biedru pieņemšanu un ex-biedru nekrologi.

Moderatori: MorningDale, Lynx

Lietotāja avatars
Lynx
Klana dibinātājs
Ieraksti: 2908
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 21:31
Pilsēta: Rīga

Re: 2016: Skauts has left the building

Ieraksts autors: Lynx » trešdiena, 02. novembris, 2016, 14:42

Varēji jau netaisnoties, nav vajadzības. Man vārds "čoms" asociējas ar labu draugu ar kuru kopā patusēt un vasarā iedzert alu, nevis ar virtuālu ķīnīzeri. Bet nu labi, ja tādi tie Tavi čomi, tad tādi.
Tagad par klana politiku, jā mēs uzbraucienu un/vai necieņu pret vienu klana biedru uzskatām par par uzbraucienu un/vai necieņu visam klanam un manā skatījumā dalīt cilvēkus vajadzīgos/nevajadzīgajos, tādos, ar kuriem ir jēga rakstīt, tādos kuriem nav jēgas rakstīt un tādēļ ir jāizmet, tomēr ir zināma necieņa vai augstprātība, man, piemēram, ir interesanti sarunāties ar dažādiem cilvēkiem, es kontaktējos gan ar strādniekiem, gan arī ministriem, no katra var kaut ko iegūt. Un lūgums visiem izmest no Steam draugiem tiek izteikts ārkārtīgi reti, pie tam, ja nu kādam ļooooti vajag, viņš var arī atstāt draugos, sagaidīt, kamēr viņu pašu atzīs par nederīgu kontaktiem un izmetīs.
Par dīvainībām, man personīgi liekas dīvaini, ka draudzīgs ieraksts profilā ir kaut kas briesmīgs. "Es Tevi tik labi nepazīstu lai Tu drīkstētu kaut ko ierakstīt manā profilā", tas tiešām ir dīvaini. Man vienkārši liekas, ka esi pilnībā pārņemts pats ar sevi un visam ir jāgrozās ap Tevi un Tev tiešām nevajag atrasties kādos klanos, jo tas nozīmē ne tikai ņemšanu, bet arī došanu.

Un nobeigumā par pieklājību. Citēšu brošūru "Latviešu valodas rokasgrāmata". Tu, Jūs lietošanas likums.

Tu, Jūs, Tavs — visos locījumos vēstulēs un iesniegumos raksta ar lielo burtu, lai pagodinātu adresātu.
Šie teksti ir veci kā pasaule un droši vien pārrakstīti teju visa gadsimta garumā kopš pasaules radīšanas. Kāda būtiska piebilde — arī digitalizācijas laikmetā nevajadzētu aizmirst par pieklājību, tāpēc lieciet aiz auss likumiņus, kad personu vietniekvārdus vēlams rakstīt ar lielo burtu:
vēstulēs, kas adresētas vienai konkrētai personai, kur personas vietniekvārds dublē personvārdu;
iesniegumos (tie parasti arī ir adresēti kādai konkrētai personai);
e-pasta vēstulēs (jo tās arī ir vēstules, ko lasīs viens konkrēts cilvēks);
komentāros, uzrunājot autoru vai atbildot uz kāda cita autora komentāru (te arī tiek uzrunāta konkrēta persona, tāpēc būtu pieklājīgi izspiest no sevis lielo burtu).

Lielo sākumburtu nevajag lietot:
daudzskaitlī (skaidrs, ka tiek uzrunāts vairāk par vienu personu vai arī vispārīgā nozīmē);
reklāmās ar plašu auditoriju (var, protams, visādi iznesties, bet man šādi mākslīgi pieklājības žesti netīkami duras acīs);
plašam lietotāju lokam domātos paziņojumos;
lietošanas pamācībās (precei būs daudz lietotāju, nevis viens vienīgs, kā arī dažos gadījumos personas vietniekvārds vienkārši var būt lietots daudzskaitlī, domājot par daudziem laimīgiem lietotājiem);
atstāstot (rakstiski) sarunas (pat ja sarunas biedrs tiek ļoti cienīts);
intervijās un drukātos dialogos (arī sarunas atstāstījums);
komentāros lielo burtu nevajag, ja vietniekvārds ir lietots daudzskaitlī, neuzrunājot nevienu personiski.

Lietotāja avatars
Skauts
Ex-Ordo
Ieraksti: 33
Pievienojies: pirmdiena, 19. septembris, 2016, 14:54
Pilsēta: Baldone

Ieraksts autors: Skauts » trešdiena, 02. novembris, 2016, 16:17

Ar cilvéku atvienosanu no sava friends list nevienam neko personígu negribéju, lúdzu nedusmojaties uz mani ;)

Lai tev jauka diena Lynx, Crus

///Un Dieva miers, kas ir augstāks par visu saprašanu, pasargās jūsu sirdis un jūsu domas Jēzū Kristū. [Fil.4:7]

Lietotāja avatars
Crus
Klana dibinātājs
Ieraksti: 9810
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 17:37

Ieraksts autors: Crus » trešdiena, 02. novembris, 2016, 17:32

///Zini, draugs, neslēpies aiz Dieva, ja pats esi idiots. [Crus, kopotie raksti 2. sējums:6. nodaļa]

Lietotāja avatars
Skauts
Ex-Ordo
Ieraksti: 33
Pievienojies: pirmdiena, 19. septembris, 2016, 14:54
Pilsēta: Baldone

Ieraksts autors: Skauts » trešdiena, 02. novembris, 2016, 18:11

Crus rakstīja:///Zini, draugs, neslēpies aiz Dieva, ja pats esi idiots. [Crus, kopotie raksti 2. sējums:6. nodaļa]
Neviens te neslēpjas, bet apbesī vienu un to pašu stāstīt vairakas reizes un bezjēgā dirsties, gribēju beigt šo uz labas nots, bet jareiz tev piemīt tik liela māksla veidot labus kontaktus, lai veicas.

Paldies Lynx par centību atrisināt šo bez šādiem paņēmieniem, tiešām cienu tādus cilvēkus.

Lietotāja avatars
Crus
Klana dibinātājs

Ieraksts autors: Crus » trešdiena, 02. novembris, 2016, 18:48

Piedod, Tu neesi tā vērts, lai ar Tevi veidotu kaut kādus kontaktus, jo Tu esi vienpatis egoists, ar dažām dīvainībām, kuru dēļ Tu neesi piemērots šai organizācijai un, ja Tu neesi mums piemērots, Tu kā persona mani neinteresē. Ar šo mūsu saruna ir izbeigta, nepagodini mani ar atbildi.

Lietotāja avatars
Lynx
Klana dibinātājs

Ieraksts autors: Lynx » trešdiena, 02. novembris, 2016, 19:48

Nu vispār es te nevienu brīdi neko nerisināju, tikai pateicu, ka izmetu Tevi no Steam draugiem, jo tāda attieksme man nav pieņemama, tāpat neviens no izmestajiem nav apvainojies, jo aktīvi piedaloties procesos gandrīz katru dienu kāds piesakās draugos, tāds tiek apstiprināts, kāds izmests, dažus vienkārši besī šādas izdarības. Labi man arī apnika, pietiek, liekas viss ir pateikts.

Lietotāja avatars
Crus
Klana dibinātājs

Ieraksts autors: Crus » trešdiena, 02. novembris, 2016, 19:54

Izskatās, ka dzony (jo Skauts viņam personiski neko nevar izdarījis) un PlodinS (jo viņam ar Skautu ir lielā mīlestība attiecībā uz Armu) viņu nemetīs, Grave un TwoK izmeta. Atlikušie divi lai gaida, kad viņi vairs nebūs vajadzīgi un tiks izmesti, kā savulaik janka lēnam, pakāpeniski meta visus savus "draugus" un tēma ir slēgta. :)

Lietotāja avatars
Trinity
Klana valde
Ieraksti: 1793
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 21:10
Pilsēta: Jelgava

Ieraksts autors: Trinity » ceturdiena, 03. novembris, 2016, 20:06

Lynxa kungs tas bija jautrākais vakars visā oktobrī. Un es tev prasiju vai tu nedusmojies :) Es ja godīgi esmu pārsteigta kā 21. gadu vecs cilvēks uzvedās kā mazs bērns.
P.S. Un to ko es par Two domaju viņš to arī zin un ilgi atcerēsies. Vai ne Krist :))

Lietotāja avatars
Erfs
Klana valde
Ieraksti: 1133
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 18:25

Ieraksts autors: Erfs » ceturdiena, 03. novembris, 2016, 20:41

Kkāds bērnu dārzs, un vispār, vienaldzīgi kkā, kāda jēga tādam cilvēkam veltīt laiku, ja viņš ieradās un aizgāja, kā uz lienes ielas.
Ja nepatīk, tad arī lai darās savā pasaulē ko vien vēlās. Nevienam tāpat neinteresē viņa dzīve.

Lietotāja avatars
Lynx
Klana dibinātājs

Ieraksts autors: Lynx » piektdiena, 04. novembris, 2016, 12:12

Trinity rakstīja:Lynxa kungs tas bija jautrākais vakars visā oktobrī. Un es tev prasiju vai tu nedusmojies :)
Es dusmojos, bet ne par Skauta lamāšanu, bet par to, ka Tu speciāli izprovocēji Ro un es, jāatzīst, būtu viņa vietā rīkojies tieši tāpat un vēl aizskrēji pēc tam sūdzēties, es to paredzēju, ka tā būs, tāpēc biju satracināts, un pēc Tavu vārdu izvirduma, kas dažubrīd pārspēja pat dokumentālista Intu (tas bija jautri), nošāvu Ro cilvēciņu raunda sākumā un mani, protams, automātiski izmeta no uzvarētas spēles, par to es dusmojos, pat nedusmojos, tas sabojāja man garastāvokli uz atlikušo vakaru.

Lietotāja avatars
Crus
Klana dibinātājs

Ieraksts autors: Crus » sestdiena, 09. septembris, 2017, 15:16

Redz, nepagāja ne gads un mani vārdi piepildījās, visi "draugi" izmesti kā veci prezervatīvi. :P

Slēgts

Tiešsaistē

Šobrīd forumu lasa: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi