2018: Crus has left the building

Balsojumi par jaunu biedru pieņemšanu un ex-biedru nekrologi.

Moderatori: MorningDale, Lynx

Atbildēt
Lietotāja avatars
Crus
Ex-Ordo
Ieraksti: 9889
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 17:37
Pilsēta: Rīga

2018: Crus has left the building

Ieraksts autors: Crus » svētdiena, 17. jūnijs, 2018, 22:57

Tā nu beigās ir sanācis, ka biju domājis aiziet no klana 12. decembrī, bet, ņemot vērā, ka man jau sen ir nulle vēlmes kaut ko darīt klana ietvaros un arī ir apnikuši šādi tādi atkārtoti izlēcieni no dažu klanu biedru puses, esmu nolēmis aiziet no klana pusgadu ātrāk.

Kas notiek tālāk? Ja godīgi, man ir vienalga, bet īsumā - teamspeak beigs darboties 7. jūlijā, tā vietā ir discord kanāls, bet izskatās, ka arī pašam stīmam būs alternatīva diskordam, tā ka šis jautājums nebūs problēma. Biedru naudu es šogad, loģiski, nevākšu (kā jau teicu iepriekš) un līdz ar to lapa pārtrauks darboties šī gada 1. decembrī.

Man ir doma vasarā aizvadīt vienu dubult-mini-turnīru @ https://www.soldat.pl/en/, lai varētu nodrošināt Deedam pēdējos divus trūkstošos apbalvojumus, ielikt apsveikumus visiem, kam ir dzimšanas dienas līdz šī gada 1. decembrim un aizvadīt vismaz vienu pasēdēšanu tiem Ordo biedriem, kurus man būs vēlme uzaicināt personiski, kā arī sakārtot un saarhivēt Ordo lapu pirms tās slēgšanas.

Ordo grupas stīmā man nācās likvidēt, jo nav tehniskas iespējas nodot īpašumtiesības citiem grupas biedriem, līdz ar to klana jaunā vadība varēs uztaisīt jaunu grupu un saaicināt tos, kas vēlēsies tur iestāties.

Kopumā, šie gandrīz desmit gadi bija diezgan jautri, bet arī prasīja pārāk daudz enerģijas, darot lietas, kuras daudzi neredzēja un nenovērtēja, tai skaitā, uzturot kārtību, esmu iedzīvojies gana lielā daudzumā ienaidnieku, jo neviens nemīl "policistus" un, klana ietvaros, es praktiski biju vienīgais, kuram bija jāuzņemās darīt netīrais darbs, jo pārējie gribēja būt balti, pūkaini un ar visiem baigie draugi. Līdz ar to pienāk laiks, kad enerģija, pacietība un vēlme kaut ko darīt beidzas kā tas arī ir noticis ar mani.

Nožēlot man īsti nav ko un to arī netaisos darīt, ir bijis pietiekami daudz pozitīvu brīžu, labi pavadīts laiks, esmu šo gadu laikā iepazinies gan ar ļoti normāliem cilvēkiem, gan pilnīgiem kretīniem, ar praktiskiem piemēriem ir pierādījies, ka cilvēki nemainās un tā sauktās otrās iespējas gandrīz vienmēr ir bezjēdzīga laika tērēšana. Pret šobrīd esošajiem biedriem man nekādu pretenziju nav, tomēr tas nenozīmē, ka es dažus neizmetīšu no saviem steam draugiem, tāpat arī mani noteikti kāds izmetīs, tas viss ir OK. Jebkurā gadījumā, man ir īpašs paldies dažiem cilvēkiem - MorningDale, Blade, NED, Grave, Trinity, pārējai klana vadībai, dažiem ex-biedriem, kā MarCello, Badzo, RaZz un Krabim, kas ir praktiski ziedojuši savu laiku un resursus klana vajadzībām, nevis visu laiku ņaudējuši par slikto dzīvi, slikto vadību un lielākajā daļā gadījumu neatraduši par vajadzīgu atbildēt par savu bazaru. Lai kādi nebūtu bijuši konflikti, es vienmēr esmu cienījis un cienīšu cilvēkus, kuri nevis runā, bet dara un atbild par saviem vārdiem, pat ja runa ir par tādu sīkumu kā apsolītu ierašanos uz klana turnīru vai pasākumu.

Nobeigumam, ja godīgi, domāju, ka šīs pasākums jau tagad šajā formā ir izsmēlis savu potenciālu un neredzu tam nekādu praktisku nākotni, ja nu vienīgi bariņu cilvēku, kas spēlē ar vienu tagu. Man šāds klana formāts nekad nav bijis saistošs un visam, kas ir sācies, ir jābeidzas, nevis jāturpina veģetēšana, bet šis jautājums, protams, paliek tekošās klana vadības rokās. Ar pārējiem biedriem noteikti vēl tiksimies virtuālajā telpā, bet ar ko netikšos, lai jums labi veicas. Hasta la vista.

Lietotāja avatars
Blade
Klana valde
Ieraksti: 1285
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 21:43
Pilsēta: Jelgava

Re: 2018: Crus has left the building

Ieraksts autors: Blade » pirmdiena, 18. jūnijs, 2018, 07:53

gg,wp. grupu uztaisiju. vajadzes ari dazus noteikumus atcelt...

Lietotāja avatars
MorningDale
Klana valde
Ieraksti: 860
Pievienojies: svētdiena, 07. decembris, 2014, 21:31
Pilsēta: Rīga

Ieraksts autors: MorningDale » pirmdiena, 18. jūnijs, 2018, 17:04

GG WP
Blade rakstīja:
pirmdiena, 18. jūnijs, 2018, 07:53
gg,wp. grupu uztaisiju. vajadzes ari dazus noteikumus atcelt...
viva la revolucion?

Lietotāja avatars
Ash[B]one
Ex-Ordo
Ieraksti: 989
Pievienojies: sestdiena, 06. decembris, 2014, 03:40
Pilsēta: Žbk Ghetto
Sazinies:

Ieraksts autors: Ash[B]one » ceturdiena, 21. jūnijs, 2018, 21:30

Press F to pay respects.

Lietotāja avatars
MarCello
Ex-Ordo
Ieraksti: 1866
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 18:56
Pilsēta: Ashford, UK

Ieraksts autors: MarCello » pirmdiena, 02. jūlijs, 2018, 00:10

Lai ari sen pats esmu prom, tomēr žēl redzēt ka viss ir principā beidzies. Respect par visu ko esi darījis.

Atbildēt

Tiešsaistē

Šobrīd forumu lasa: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis