F1 2013: Test Drive Trophy

Ordo klana turnīri, rezultāti, video, diskusijas.

Moderatori: MorningDale, Lynx

Lietotāja avatars
Crus
Klana dibinātājs
Ieraksti: 9808
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 17:37
Pilsēta: Rīga

F1 2013: Test Drive Trophy

Ieraksts autors: Crus » pirmdiena, 26. oktobris, 2015, 02:16

Attēls
Datums: 27.10.15.
Cikos: 20:00
Automašīnas: F1
Mode: Race
Komandas: Netiek izmantotas, tikai individuālā ieskaite
Punktu sistēma: 25, 18, 15, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1
Posmu skaits: 4

Tiesneši strīdu gadījumā: Crus, Lynx, MarCello.
Pieteikušies: Crus, Lynx, PlodinS, MarCello, Erfs, Melnis, MiraGe, Krabis, NED.
Nebrauc: Dexus (darbs), MorningDale (darbs), RaZz (autoskola), Alaric (tehniski iemesli), Ro (nevēlas).

Noteikumi: Turnīrs norisinās testa režīmā, lai noteikti vislabākos iespējamos risinājumus nākotnē paredzētajiem F1 pasākumiem.

Komandu vērtējums:

Visiem dalībniekiem tiek piešķirts zelts.

Individuālie rezultāti:

01. |Ordo| MarCello 81
02. |Ordo| Lynx 53
03. |Ordo| NED 52
04. |Ordo| PlodinS 47
05. |Ordo| Krabis 44
06. |Ordo| Crus 41
07. |Ordo| MiraGe 30
08. |Ordo| Erfs 20
09. |Ordo| Melnis 12

Pilna tabula šeit.

Lietotāja avatars
Crus
Klana dibinātājs

Re: F1 2013: Test Drive Trophy

Ieraksts autors: Crus » pirmdiena, 26. oktobris, 2015, 02:20

Tātad, šis vairāk ir testa pasākums, jo sezonu sāksim braukt, kad tajā varēs normāli piedalīties visi ģēniji - Dexus, MorningDale, RaZz utt, šoreiz vairāk tiks testēts kā strādā MP, kā strādā lobija sistēma, cik apļus labāk braukt, līdz ar to precīzus pasākuma noteikumus es pateikt varēšu tikai jau pēc turnīra, respektīvi, uzrakstīt, kā bija. =) Viena lieta gan laikam ir skaidra, vairāk par divām komandām nebūs. Liels lūgums ierasties visiem, kas var, jo vairāk būsim, jo labāk varēs visu notestēt un šobrīd pāris braucēji nevar apmeklēt testu. Vēlams būtu savākt vismaz 8 braucējus, 4 mums ir, pārējos vēl gaidam.

Lietotāja avatars
Erfs
Klana valde
Ieraksti: 1132
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 18:25

Re: F1 2013: Test Drive

Ieraksts autors: Erfs » pirmdiena, 26. oktobris, 2015, 13:21

Piedalos

Lietotāja avatars
MarCello
Ex-Ordo
Ieraksti: 1865
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 18:56
Pilsēta: Ashford, UK

Ieraksts autors: MarCello » pirmdiena, 26. oktobris, 2015, 16:27

nu paprovesim...

Lietotāja avatars
Crus
Klana dibinātājs

Ieraksts autors: Crus » trešdiena, 28. oktobris, 2015, 01:39

Nu tā, liels paldies visiem, kas varēja un atrada par vajadzīgu atnākt, esam guvuši nenovērtējamu pirmo pieredzi. Man pašam viss pasākums patika, neskatoties uz to, ka rezultāti nebija pārāk spoži, gan tāpēc, ka "palīdzēja", gan tāpēc, ka pats ar stulbībām nodarbojos, katrā ziņā neviena no citām ORG apritē esošajām spēlēm nav līdzīga F1, varbūt atskaitot RACE, bet cilvēku "mīlestība" pret RACE ir labi zināma. Protams, ceru, ka arī citi izteiksies par personisko pieredzi.

Tagad par iegūto informāciju, vismaz pluss mīnuss ir skaidrs, kā katrs brauc, ja skatās pēc punktiem, rasklads ir šāds, iekavās ir reālais PPR, jo Melnim un Erfam daži punkti ir piešķirti pēc diskonekta utt:

01. |Ordo| MarCello 81 (20.25)
02. |Ordo| Lynx 53 (13.25)
03. |Ordo| NED 52 (13.00)
04. |Ordo| PlodinS 47 (11.25)
05. |Ordo| Krabis 44 (11.00)
06. |Ordo| Crus 41 (10.25)
07. |Ordo| MiraGe 30 (7.5)
08. |Ordo| Erfs 20 (6.00)
09. |Ordo| Melnis 12 (5.00)

MC acīmredzami pretendē uz kapteiņa vietu, tad ir diezgan liels vidusslānis un grupiņa, kam negāja tik labi. Tāpat jāņem vērā, ka ar visiem noteikumiem, safety car, laika apstākļiem un dažādām nejaušībām ir liela iespēja gan krietni paaugstināt savu pozīciju, gan arī nonākt visa pasākuma beigās un gribētos domāt, ka pie lielāka lobija vajadzētu būt vēl intensīvākai sacensībai. Tāpat ir skaidrs, ka jābrauc uzmanīgi, jo sasist mašīnu, dabūt sodu vai pat DNF lielu mākslu neprasa un bremžu nelietošana beidzas ar problēmām, paliek tikai jautājums, vai tikai sev vai arī kāds tiek paķerts līdz.

Ir arī skaidrība ar formātu, vienā vakarā izbraucam 5 trases, pasākums (sezona) norisinās 4 turnīru garumā, katram trase tiek braukta 25% apmērā no tās oriģinālā garuma, kvalifikācijā tiek izmantota one-shot sistēma - katram ir viens lidojošais aplis.

Lietotāja avatars
Lynx
Klana dibinātājs
Ieraksti: 2907
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 21:31

Ieraksts autors: Lynx » trešdiena, 28. oktobris, 2015, 09:23

Ar formātu viss ir kārtībā, esam atraduši optimumu.
Sliktāk ir ar spēlētāju sadalījumu, vieglāk būs, kad pēc 1.turnīra parādīsies reālie ppr, jo lai kā man negribētos to atzīt, mana atrašanās 2.vietā, diemžēl, nav objektīva, jo kad pēdējā sacīkstē uzvarēju, MarCello un NED (pareizāk sakot viņa bots) bija ieskrējuši safety car, saņemot diskvalifikāciju un Krabis, kas testējot maksimālās iespējas sasita mašīnu, bija vairāk nekā apli (!) man priekšā. Pēc mana subjektīvā viedokļa sadalījums ir šāds: 1. MarCello, izteikts līderis; 2.Krabis, ļoti tuvu līderim vienīgais var cīnīties ar viņu, 3.NED, 4.Plodins un tālāk jau visi pārējie. Nav saprotams, kur atrodas RaZz, jo viņš principiāli nenāca, lai arī bija uz vietas un brīvs, faktiski lauzdamies kā jaunava. kas, protams, radīja pamatu dažādām baumām (sākot ar to, ka viņš negrib rādīt savu spēku vai vājumu, grib vēl trenēties un beidzot ar to, ka vēl nav nopircis attiecīgos čītus :shock: ), katrā ziņā man viņa nostāja nebija saprotama, tāpat nav skaidrs uz ko ir spējīgs MorningDale.
Lobija piepildīšana padarīs spēli interesantāku, bet tajā pašā laikā ir skaidrs, ka būs skandāli, bļaušanas, spēlētāju aiziešanas, jo spēle prasa uzmanīgu vadību un iesācēji un svētdienas braucēji tur sastrādās lietas viennozīmīgi, pat to negribot, it sevišķi startā un vēlāk braucēju vidusdaļā. Secinājums: ja mēs vēlamies 16 braucējus, līderi nedrīkst bļaut, kliegt, skriet uz citiem kanāliem lamāties pēc tam, kad tiks sasisti vai iznīcināti, jo, kā jau teicu, slikts braucējs, pirms pats sasitīs savu mašīnu, paķers līdzi arī citus, tas ir kā bankā.

Lietotāja avatars
PlodinS
Ex-Ordo
Ieraksti: 1192
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 22:44
Pilsēta: Lēdmane

Ieraksts autors: PlodinS » trešdiena, 28. oktobris, 2015, 11:13

Ļoti intersanta gonka bija ,man patika ,F1 man liekas biški lidziga kā Race 7 jo tu nezini kas notiksies gonkas laika ,tieši tas pats bija Race liekas ka pat vadāmiba tieši tada pati ,trases interesantas ,vienigais ja vajag vairak brauceju bet tas pats bijas ar Race 7 ,tauta ne īpasi gribeja braukt viņu bet nu es ceru ka F1 mums aizies klana un būs patstāvigi turnīra saraksta .

Lietotāja avatars
MarCello
Ex-Ordo

Ieraksts autors: MarCello » trešdiena, 28. oktobris, 2015, 13:16

Interesanta pieredze. Safety car ir interesanta štelle. Lielakā problēma ir neuzmanīgie braucēji a.k.a. sitēji, te viņi var nodarīt smagākus bojājumus gan sev gan citiem. Šī spele prasa daudz uzmanīgaku un precīzāku braukšanu. Pat ar nepārāk labiem apļa laikiem es biju tālu priekšā, jo vienkārši nedabūju sodus un nenācās braukt liekos pitstopos. Plodiņš, Krabis varēja labakos apļa laikus uzstadīt, bet... Vienā no trasēm 20 apļu laikā, pēc Mirage teiktā viņš bija 7x pitos. Te ir laicīgāk jabremzē un tie sūda korneri jāskatās. Plus ļoti uzmanīgi jāskatās ko apkārtējie dara. Monako nebija tālu lai izārdītu Crusam dibenu, jo viņš piebremzēja vietā kur es nesos pilnā ātrumā...

Kopvērtējumā laba, bet smaga spēle dalībniekiem ir jāsaņemas un jāpiedomā ko dara. NFS style pilnā ātrumā pret bortu vai citu mašīnu līkumus te neizņemsiet.

Lietotāja avatars
Erfs
Klana valde
Ieraksti: 1132
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 18:25

Ieraksts autors: Erfs » trešdiena, 28. oktobris, 2015, 13:38

Nepatīk visa pitstopu lieta šajā spēlē, safety car figņa.
Pārējais bija ok, tikai prasās vairāk cilvēku. Kā jau pārējie pieminēja, jābut ļoti uzmanīgam un jābrauc perfekti, nepieskaroties vsp nekur, citādi knaps pieskāriens un jābrauc uz pitstopu - kā jau teicu, nepatīk visa pitstopu lieta šajā spēlē.

Lietotāja avatars
Melnis
Klana valde
Ieraksti: 492
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 21:32
Pilsēta: Alūksne

Ieraksts autors: Melnis » trešdiena, 28. oktobris, 2015, 13:46

Kopumā spēlē patika,safety car patīk, ir pitstopi ,kas arī patīk ir dažādība, kaut kas jauns vienvārd sakot. Braukt uzmanīgi protams, ka vajag, bet uzskātu ,ka tas visur nav iespējams, bez dusmās,satraukuma šajā spēlē neiztikt. Kļūmes gadās un Testā īsti, neviens nevienu nesita ārā speciāli, ka jau biedri teica, jauzmanās mazliet vairāk, un japiedod kļūmes ja gadās razborkas. Kopumā spēlē laba, cerams ka dēļ nerviem netiks atcelta :D

Lietotāja avatars
MarCello
Ex-Ordo

Ieraksts autors: MarCello » trešdiena, 28. oktobris, 2015, 14:57

Erfs rakstīja:Nepatīk visa pitstopu lieta šajā spēlē, safety car figņa.
Pitstopi dod interesantu elementu, Yas Marina es izdomāju iet pitos apli vēlāk būdams vadībā, kas bija kļūda jo riepas par daudz nodila un pēc pitiem Krabis tika diezgan tālu priekšā. Tomēr trases beigās tiku viņam garām, jo viņam uz trases beigām bija vairāk nodilušas riepas.

Lietotāja avatars
Crus
Klana dibinātājs

Ieraksts autors: Crus » trešdiena, 28. oktobris, 2015, 16:32

MarCello rakstīja:
Erfs rakstīja:Nepatīk visa pitstopu lieta šajā spēlē, safety car figņa.
Pitstopi dod interesantu elementu, Yas Marina es izdomāju iet pitos apli vēlāk būdams vadībā, kas bija kļūda jo riepas par daudz nodila un pēc pitiem Krabis tika diezgan tālu priekšā. Tomēr trases beigās tiku viņam garām, jo viņam uz trases beigām bija vairāk nodilušas riepas.
Nu ja, tur ir tā visa burvība.

Lietotāja avatars
NED
Klana valde
Ieraksti: 697
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 21:08

Ieraksts autors: NED » trešdiena, 28. oktobris, 2015, 19:03

Braukt interesanti, jāpārdomā kad un kādas ripas likt, šortkati var novest pie daudz pozīciju zaudēšanas un palikšanas pašās beigas un sasist mašīnu nozīmē tikai to, ka vajag tikt līdz pitiem un nomainīt antispārnu, jo mašīnu nevis velk uz kādu no pusēm, bet samazinās bremzēšanas atrum un kamēr nenometīsi ātrumu pagrizties vispār nevar. Fizika nepiedod iebraukšanu zālē un uz grants- zaude ātrumu vai samet sazinkur riepas paliek nelietojamas uz kādu brīdi, braukt driftā- gala rezultātā nepietiek degvielas un riteņi nokauti. Par mīnusu var skaitīt to, ka ja izmet no lobija tikt iekšā vairs nevar, gļuki ar safety car, pirmajā sacīkstē viss bij kā vajag formula pati nobremzēja un neļāva pietuvoties pie tās, bet otraja notika visādi brīnumi. Pēdējā trasē problema ar bota izbraukšanu no pitiem, tas vienkārši ievālēja siena nepagrižoties un stūrējot ārā ievilka safety car'ā. Un startā mašīnām šķiet, ka uzrāviena ir par maz, sajūta ka ar kautkādu opja mašīnu brauc.

Lietotāja avatars
Crus
Klana dibinātājs

Ieraksts autors: Crus » trešdiena, 28. oktobris, 2015, 19:34

Tas gļuks, kas Tev gadījās, laikam ir viens no 1000000, neticu, ka vēl kādreiz atkārtosies, tur viss sakrita uz milisekundēm.

Lietotāja avatars
MiraGe
Ex-Ordo
Ieraksti: 397
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 21:08

Ieraksts autors: MiraGe » ceturdiena, 29. oktobris, 2015, 22:43

Man šis F1 jau patika pirmo reizi kad paskatijos kas un kā.
Liekas ka ir baigais hardcore dēļ pitiem un tamlidzigi bet savā ziņā tas piedod asumu, grafika ir laba, fizika patika un nākotnē noteikti turnīri jārīko. Ja vēl kadi cilvēki viņu nopirktu es domāju ka būtu ļoti jautri un vēl tāds faktors ka man un nešaubos ka vēl kādam no racing memberiem ir nedaudz jau apnicis trīs pikseļu RACE.....

Slēgts

Tiešsaistē

Šobrīd forumu lasa: Bing [Bot] un 3 viesi