F1 2013: Warm-Up Trophy

Ordo klana turnīri, rezultāti, video, diskusijas.

Moderatori: Lynx, MorningDale

Lietotāja avatars
Crus
Klana dibinātājs
Ieraksti: 9776
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 17:37
Pilsēta: Rīga

F1 2013: Warm-Up Trophy

Ieraksts autors: Crus » pirmdiena, 15. februāris, 2016, 00:02

Attēls
Datums: 17.02.16.
Cikos: 20:00
Automašīnas: F1
Mode: Race
Komandas: 2x4
Punktu sistēma: 25, 18, 15, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1
Posmu skaits: 4

Tiesneši strīdu gadījumā: Crus, Lynx, MarCello.
Pieteikušies: Crus, MorningDale, NED, Dexus, Lynx, PlodinS, Flare, Krabis.
Rezerve: Melnis, Erfs, Ro, MiraGe, RaZz.
Nebrauc: Alaric (personiski iemesli), MarCello (nav informācijas).

Noteikumi: Piedalīties ir aicināti visi Ordo klana biedri, kuriem ir tehniskas iespējas to darīt. Komandā jābūt 4 dalībniekiem, tās tiek veidotas, izvēloties vislabāko balansu no klātesošajiem klana biedriem (braucējiem), komandas sastāvs turnīra laikā nemainās. Punktu uzskaitē tiek izmantota F1 sacīkšu sistēma, pirmā līdz desmitā vieta saņem sekojošu punktu daudzumu: 25, 18, 15, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1. Pabeidzot visus etapus, tiek saskaitīti visu braucēju un komandu iegūti punkti, nosakot vietu izkārtojumu individuālajā un komandu ieskaitē. Maksimālais spēlētāju skaits ir 16 cilvēki, līdz ar to vietu skaits ir ierobežots. Visi brauc ar vienādām (even) formulām, tiek aizvadīti četri braucieni ar kvalifikāciju, kvalifikācija norit one-shot režīmā, sacensību garums, 25% no reālā apļu skaita, pēc otrā brauciena 10 minūtes gara pauze. Tukšās braucēju vietas aizņem easy boti.

Piezīmes: Ņemot vērā situāciju, zelts tiek piešķirts abām komandām. Krabim brīdinājums par līvošanu.

Komandu vērtējums:

Lynx/NED/Crus/Melnis 184
MorningDale/Flare/Dexus 180

Individuālie rezultāti:

01. |Ordo| MorningDale 100
02. |Ordo| Lynx 63
03. |Ordo| NED 57
04. |Ordo| Crus 46
05. |Ordo| Flare 44
06. |Ordo| Dexus 36
07. |Ordo| Melnis 18

Pilna tabula šeit.

Lietotāja avatars
MorningDale
Klana valde
Ieraksti: 821
Pievienojies: svētdiena, 07. decembris, 2014, 21:31

Re: F1 2013: Warm-Up Trophy

Ieraksts autors: MorningDale » pirmdiena, 15. februāris, 2016, 00:07

In.

Lietotāja avatars
NED
Klana valde
Ieraksti: 692
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 21:08

Ieraksts autors: NED » pirmdiena, 15. februāris, 2016, 01:24

Braucu.

Lietotāja avatars
Erfs
Klana valde
Ieraksti: 1124
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 18:25

Ieraksts autors: Erfs » pirmdiena, 15. februāris, 2016, 06:30

Ja varēšu, tad piedalīšos.

Lietotāja avatars
Dexus
Ex-Ordo
Ieraksti: 308
Pievienojies: svētdiena, 07. decembris, 2014, 18:19
Pilsēta: Ikšķile
Sazinies:

Ieraksts autors: Dexus » pirmdiena, 15. februāris, 2016, 07:08

Nekad nav braukta f1. Piedalos!
Attēls
Attēls

Lietotāja avatars
Lynx
Klana dibinātājs
Ieraksti: 2902
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 21:31

Ieraksts autors: Lynx » pirmdiena, 15. februāris, 2016, 08:46

Piedalos.

Lietotāja avatars
PlodinS
Ex-Ordo
Ieraksti: 1192
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 22:44
Pilsēta: Lēdmane

Ieraksts autors: PlodinS » pirmdiena, 15. februāris, 2016, 09:20

piedalos.

Lietotāja avatars
Flare
Klana valde
Ieraksti: 396
Pievienojies: ceturdiena, 23. jūlijs, 2015, 15:51
Sazinies:

Ieraksts autors: Flare » pirmdiena, 15. februāris, 2016, 16:10

Piedalos
Attēls

Lietotāja avatars
Krabis
Ex-Ordo
Ieraksti: 1818
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 17:51

Ieraksts autors: Krabis » pirmdiena, 15. februāris, 2016, 18:49

Piedalos, bet skatos ka derbija braucēji ar pieteikušies.

Lietotāja avatars
RaZz
Klana draugs
Ieraksti: 198
Pilsēta: Liepāja

Ieraksts autors: RaZz » pirmdiena, 15. februāris, 2016, 20:10

Ja paspēšu novilkt čītus, in.

CRUS WAS HERE

Lietotāja avatars
MorningDale
Klana valde
Ieraksti: 821
Pievienojies: svētdiena, 07. decembris, 2014, 21:31

Ieraksts autors: MorningDale » trešdiena, 17. februāris, 2016, 23:26

GG WP.

Lietotāja avatars
NED
Klana valde
Ieraksti: 692

Ieraksts autors: NED » ceturdiena, 18. februāris, 2016, 01:47

GG.

Lietotāja avatars
Crus
Klana dibinātājs
Ieraksti: 9776
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 17:37

Ieraksts autors: Crus » ceturdiena, 18. februāris, 2016, 06:09

Daudzas pārdomas man radās, par cilvēkiem, spēlēm un turnīriem. Dusmas es izgāzu, sarunājoties pēc turnīra ar Lynx, tagad varu pateikt visu, ko domāju mazliet mierīgākā formā.

Par organizāciju. Ir diezgan nožēlojami, ja uz pasākumu atnāk tik maz cilvēku. Protams, visādas problēmas, darbs, Plodinam pazuda internets, RaZz nav sagaidījis atlaides čītiem, bet pāris cilvēku neierašanās ir diezgan bēdīga. Es nesaukšu nevienu vārdā, bet kaut kādu personisku problēmu vai nesaskaņu atspēlēšana uz klanu ir bēdīga, tiešām kādam paliek no tā labāk, ja savas dusmas izgāž uz cilvēkiem, kuri nekur un ne pie kā nav vainīgi? Uz visa fona Krabja aiziešana pēc viena kontakta pirmās trases pirmajā aplī ir vēl bēdīgāka, īpaši redzot, ka mums ar cilvēkiem ir tā kā ir. Varbūt tad arī nevajag pieteikties, ja ir TIK vāji nervi un, ja tomēr piesakās, nedemonstrēt attieksmi, man arī daudz kas nepatīk, es varu pateikt kaut kādas riebeklības cīņas karstumā, bet ar visu savu salīdzinoši holērisko raksturu un dusmu lēkmēm es nekad neesmu uzmetis komandu, respektīvi, cilvēkus, ar kuriem esmu kopā, tātad, es ticu, ka tas ir iespējams, ja jau pat es varu un kaut kādas aiziešanas ir kaprīzes, nevis reāla reidžošana.

Par spēlēm. Šīs būs pārdomas, nevajag man oponēt, man ir vienalga, man nekas nav jāpierāda. Tātad, mana pārliecība ir tāda, ka 95% dalībnieku vienkārši nav spējīgi braukt simulatorus, tai skaitā es, ko es nekad neesmu noliedzis, tāpēc vienas daļas murkšķēšana, ka vot TĀ spēlē, vot TAS tik ir simulators, tas poh, ka mašīna sastāv no trīs pikseļiem, toties kāds REĀLISMS ir vienkārši smieklīga. Piedodiet, tas ir izklausās pēc pumpaina, nevainīga tīņa dročīšanas uz kādas lielpupainas modeles bildi - viss reālisms un spējas ir tikai fantāzijās, tiklīdz ir spēle, kas kaut attāli būtu dēvējama par simulatoru, lielākā daļa sapinās noteikumos, vadībā, tehniskajās niansēs un vienkārši savā nespējā savākt mašīnu, kuras vadība pretendē uz kaut kādu reālisma procentu. Vienai daļai vajadzētu izlaistu gaisu no vaigiem un nolaisties lejā no istabas griestiem, nevajag fantazēt par lietām, kuras jums ir neaizsniedzamas. Ja kāds par šo apvainojas, jūsu tiesības. Vēl bija runa par kāda jaunāka simulatora iesaisti klana dzīves apritē, piemēram, Assetto Corsa. Tas ir skaisti, tikai apskatīsimies, cik cilvēkiem ir šī spēle, cik ir spējīgi viņu nopirkt, cik vēlas viņu nopirkt un cik daudzi vispār ir spējīgi viņu normāli palaist, tad man jāsaka, ka šobrīd Corsas apmeklējums būtu bēdīgāks kā F1, pie tam, pilnīgi noteikti, dažiem cilvēkiem jau pēc pirmajiem apļiem būtu atklāsme, kāds slikts simulators un vispār sūds ir šī Corsa. Līdz ar to es šobrīd nefantazētu par jaunām spēlēm ORGam, bet smuki un pilnvērtīgi izmantotu to, kas ir.

Par turnīriem. Sezonu mēs pabeigsim 100%, vienalga kādā sastāvā, bet pēc tam gan es domāju F1 pasākumus rīkot līdzīgi kā GRID, 10x5 apļus, tas atmetīs riepu dilšanu/stratēģijas (par dilšanu neesmu 100% drošs), pitus (izņemot bojājumiem), atstājot kvalifikāciju, karogus, dinamiskus laika apstākļus un trases, kuras nav pieejamas citviet. Ja man kāds pārmetīs, ka tas atņems lielu daļu F1 burvības, uzreiz sūtu pārlasīt, ko es rakstīju rindkopu augstāk un rādu (finger), izņemot, ja pārmetējs ir Mornings, tad man jāsaka, tough luck, bet jārēķinās ar vidējo dalībnieku. Tepat arī piezīmēšu, ka Morninga dominēšana ir tik nomācoša, ka lielāks startu skaits rada vismaz teorētisku iespēju, ka viņš kaut iemauks vai viņam iemauks, pluss nav jātaisa 101 restarts, ja kādam pazūd nets un attiecīgi tam, kam pazūd nets, nav 30 minūtes jāgaida, kamēr izbrauc pārējie.

Par vakardienas pasākumu. Daļu jau uzrakstīju, man pašam bija bēdīgi, pirmo sacīksti sev sačakarēju tīri dēļ savām dusmām, Monako bija OK, Kanādā pēc pitiem, neatdodot man vadību, bots ielika sienā un izbeidza manu dalību, bet OK, shit happens, savukārt Lielbritānijā visu sačakarēja viena apšaubāma kļūda kvalifikācijā, kuras rezultātā startēju no 22. vietas. Tas, ka visu laiku cīnoties ar botiem un kādus 2, 3 apļus ar Melni, varēju uzkāpt līdz 6. vietai, gan bezcerīgi zaudējot pārējiem klana braucējiem, jo mani 2x (!), nonākot cilvēkiem aiz muguras, boti sagrieza par 180 grādiem un es būtībā, ieskaitot startu, biju spiests 3x reizes rāpties no pēdējās vietas uz augšu, liek domāt, ka viss būtu bijis citādāk, ja nebūtu bijis tā, ka bija. Diemžēl.

Paldies visiem, kas atnāca, GG, WP utt utj.

Lietotāja avatars
PlodinS
Ex-Ordo
Ieraksti: 1192
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 22:44
Pilsēta: Lēdmane

Ieraksts autors: PlodinS » ceturdiena, 18. februāris, 2016, 09:09

atvainojos bet diemžēl neko nevareju izdarit,spēlē vakar bija sareguleta un biju gatavs braukt un pus stundu pirms turnira sakuma netas atrubijas,man jau bija tada nelaba nojauta ka kaut kas nojies greizi,neta restarts ar nepalidzeja,pec pusotras stundas protams nets bija atpakal bet tad jau vairs nebija jega piedalities,iespejams ka šitā nebija pedejā reize kad pieteikšos turniram un pazudis nets,diemžēl pagaidām lūk tada ar mani situācija.

Lietotāja avatars
Lynx
Klana dibinātājs
Ieraksti: 2902
Pievienojies: piektdiena, 05. decembris, 2014, 21:31

Ieraksts autors: Lynx » ceturdiena, 18. februāris, 2016, 15:07

Man gan patika, pat neskatoties uz relatīvi mazo dalībnieku skaitu. Nevienu brīdi nebija garlaicīgi, visu laiku bija ar kaut ko jācīnās, jāmūk vai jāķer rokā.

Par garo traktātu. Man liekas, ka šeit ir tāpat kā ar kādu nesen aizgājušu ex-biedru un CS GO, dažiem iedomātais vai deklarētais līmenis īsti neatbilst reālajam, tur arī problēmas sakne. Skaidrs, ka Krabja aiziešana bija kaut kā demonstrēšana, "derbija braucēji" nebija ieradušies, tāpēc tās iemesli sanāca tādi, maigi izsakoties, aiz matiem pievilkti. Šo mesidžu nesapratu un, godīgi sakot, man tas arī neinteresē. Katrā ziņā, ja cilvēks vēlas piedalīties, viņš tā neskrien prom pēc pirmā līkuma, bet cīnās, ja nē, tad meklē iemeslus aiziešanai. Priekš kam, var taču netērēt laiku un nenākt, tas ir vismaz godīgi attiecībā pret pārējiem. Man pēkšņi atkal ienāca prātā iepriekš pieminētais ex-biedrs, kurš uz līdzenas vietas sāka rīkot tās it kā nesaprotamās razborkas.

Par F1. Jāpabeidz sezona, tad arī redzēs. Ar Light versiju 5x10 arī viss nemaz nav tik vienkārši, cilvēki ir tik cik ir un versijas maiņa tos nepadarīs vairāk. Neveiksmīga kvalifikācija un nokļūšana aiz botiem reāli nozīmē ka var braucienā nepiedalīties (vienkārši nepietiks laika viņiem izlauzties cauri, pārējie jau būs gabalā + 75% gadījumos sods par avārijas izraisīšanu), spoilera nolaušana nozīmē ka var stāties ārā, jo boti jau pitos nebrauks, sods nozīmē to pašu. Par to jau varēja pārliecināties Race sērijā uz 5 apļiem pitu 30+ sek (plus tikšana līdz tiem) nevar vairs atspēlēt, F1 ir vēl trakāk, jo bez spoilera, gluži kā ir patiesībā, pabraukt nevar vispār. MorningDale faktors, Anglijā es ar viņu sākumā diezgan agresīvi cīnījos, bet tas netraucēja viņam uzvarēt, šeit tā maukt kā GRID sērijā gluži nevar, bet "derbija braucēji" viņam vienkārši netiks klāt, jo starpā būs pārāk daudz botu. Bet es neesmu pret, varu braukt arī diezgan tīri, lai gan arī neliekuļošu un teikšu, ka specifika ar pitiem, riepu dilšanu un maiņas trāpīšanu, laika apstākļu izmaiņām ir tas, kas mani piesaista šajā spēlē (gluži kā TOCA WTC vai Grand Valley 300km Endurance Race ar speciālo balto Viper GTS-R @ Gran Turismo), jo tīrā veidā es konkurēt ar MorningDale, MarCello un, iespējams, vēl dažiem es nevaru. Galu galā, ja galīgi neveiksies tajā Light versijā man arī ir fingers un norāde lasīt šo :) .

Slēgts

Tiešsaistē

Šobrīd forumu lasa: Flare un 7 viesi